Raslavice sa odlepili z dna tabuľky

Sportnet|30. sep 2014 o 00:00

Futbalisti Raslavíc v desiatom kole štvrtej ligy, skupiny Sever, hostili Zámutov, ktorý sa nachádzal v strede tabuľky.

RASLAVICE.

Naopak, domáci boli na jej dne. V osemnástej minúte zo štandardnej situácie otvoril skóre domáci Kubánka a o štyri minúty zvyšoval na 2:0 Kozák.

Hra sa prelievala z jednej strany na druhú, no obom celkom chýbalo presnejšie zakončenie. V druhom polčase sa hostia snažili znížiť a aj tomuto prispôsobili taktiku, no v 69. minúte si nedali pozor na striedajúceho Gabuždu a ten zvýšil na 3:0 a rozhodol tak o víťazstve domácich.

Po výhre sa Raslavice posunuli na trinástu priečku. V jedenástom kole vycestujú do Kračúnoviec.

OFK – SIM Raslavice – FK Tatran Zámutov 3:0 (2:0)

Góly: 18. Kubánka, 22. Kozák, 69. Gabužda

Zostava Raslavíc: Kračinovský – Vasiľko, Matvej, Surgent (83. Molitoris), J. Tomáško, Kubánka, Guman, M. Tomáško, Gombár, Kozák, Žolták (61. Gabužda)