Utorok, 22. júna, 2021Meniny má Paulína

Program OH: štvrtok, 26. augusta

Sportnet|18. aug 2004 o 08:43

Podrobný program OH 2004 Atény

Podrobný program Hier XXVIII. olympiády (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):

===================
26. AUGUSTA - ŠTVRTOK
===================
ATLETIKA

19.00 výška Ž - kvalifikácia
19.20 diaľka M - finále
19.25 oštep M - kvalifikácia, A-skupina
19.30 1500 m Ž - semifinále
20.00 110 m prek. M - semifinále
20.25 800 m M - semifinále
20.50 oštep M - kvalifikácia, B-skupina
21.00 4 x 100 m Ž - rozbehy
21.30 400 m prek. M - finále
21.50 200 m M - finále

MODERNÝ PÄŤBOJ

finále M (9.00 streľba, 10.00 šerm, 13.20 plávanie, 15.10 parkúr, 17.20 beh)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

7.30 K1 muži semifinále na 500 m
7.50 C1 semifinále na 500 m
8.00 K1 ženy semifinále na 500 m
8.20 K2 muži semifinále na 500 m
8.40 C2 semifinále na 500 m
8.50 K2 ženy semifinále na 500 m

ZÁPASENIE

od 8.30 grécko-rímsky štýl - štvrťfinále a semifinále M 60, 74, 96 kg
od 16.30 finále a zápasy o konečné umiestnenie M 60, 74, 96 kg

HÁDZANÁ

ŽENY
11.30 zápas o 9. miesto
13.30 štvrťfinále
15.30 štvrťfinále
18.30 štvrťfinále
20.30 štvrťfinále

FUTBAL

ŽENY
17.00 zápas o 3. miesto (Atény)
20.00 finále (Atény)

BASKETBAL

MUŽI
13.30 1. štvrťfinále
15.45 2. štvrťfinále
19.00 3. štvrťfinále
21.15 4. štvrťfinále

TRIATLON

9.00 muži - finále

VOLEJBAL

ŽENY
18.30 1. semifinále
20.30 2. semifinále

SKOKY DO VODY

11.00 3 m doska Ž - semifinále
20.00 3 m doska Ž - finále

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

18.30 družstvá, technický program

VODNÉ PÓLO

16.00 Ž, o 3. miesto
17.15 Ž, finále

TAEKWONDO

8.00 Ž do 49 kg - začiatok eliminačných bojov
10.10  M do 58 kg - začiatok eliminačných bojov
15.50  Ž do 49 kg - opravné boje
16.20  M do 58 kg - opravné boje
17.50  Ž do 49 kg - duel o 3. miesto
18.05 M do 58 kg - duel o 3. miesto
18.20 Ž do 49 kg - finále
18.35 M do 58 kg - finále

MODERNÁ GYMNASTIKA

14.30 viacboj jednotlivkýň - kvalifikácia (1. a 2. sled)
18.30 súťaž družstiev - kvalifikácia

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY
7.30 zápas o 7. miesto
8.00 zápas o 9. miesto
10.00 zápas o 5. miesto
17.00 zápas o 3. miesto
19.30 finále

JACHTING

12.00 triedy Star (9. jazda), Tornado (9. jazda), 49er (16. jazda)
13.15 trieda Tornado (10. jazda)
13.30 trieda Star (10. jazda)

SITA

Súvisiace články