Priebežne je na prvom mieste. Kolín nad Rýnom zdolal Freiburg

Hráči Kolína sa radujú z gólu do siete Freiburgu.
Hráči Kolína sa radujú z gólu do siete Freiburgu. (Autor: twitter.com/FrenchTouchFC)
SITA|16. sep 2016 o 22:59

Dva góly strelil Modeste, jeden Bittencourt.

BERLÍN. Futbalisti Kolína nad Rýnom v piatkovom stretnutí tretieho kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže triumfovali na domácej pôde nad Freiburgom jednoznačne 3:0.

Skóre stretnutia otvoril v 29. minúte francúzsky kanonier Anthony Modeste a o dve minúty neskôr zvýšil na 2:0 niekdajší mládežnícky reprezentant Nemecka Leonardo Bittencourt.

Konečný výsledok zápasu krátko pre polčasovou prestávkou uzavrel opäť Modeste.

Futbalisti Kolína nad Rýnom sa vďaka víťazstvu prepracovali na prvé miesto neúplnej tabuľky tretieho kola Bundesligy.

Pred druhým Bayernom Mníchov majú náskok jedného bodu, ale Bayern zatiaľ má o zápas menej.

Bundesliga - 3. kolo - piatkový výsledok:

Kolín nad Rýnom - Freiburg 3:0 (3:0)
Góly:
29. a 43. Modeste, 31. Bittencourt
/Karim Guédé (Freiburg) nefiguroval v zápise o stretnutí/

Domov»Futbal»Nemecko»Priebežne je na prvom mieste. Kolín nad Rýnom zdolal Freiburg