Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Prešovčania dnes hostia Bardejov

Sportnet|Publikované 20. aug 2012 o 22:00

Séria prípravných duelov pre hokejistov HC Prešov 07 pokračuje už dnes ďalším stretnutím.

Po tom, čo v piatok podľahli doma Michalovciam tesne 3:4, ich dnes preverí ďalší východniarsky celok – víťaz play –off prvej ligy z minulej sezóny HC 46 Bardejov.

PREŠOV. Prešovskí hokejisti sa už v rámci prípravných duelov na nový ročník sezóny s Bardejovčanmi stretli, keď na ich ľade prehrali 2:4. Zverenci kouča Jozefa Čontofalského tak budú mať dnes od 17.00 hod. na prešovskom zimáku šancu na reparát.

Piatková prehra s Michalovcami ukázala prešovskému trénerovi viacero ďalších otáznikov vzhľadom na tvorbu kádra do novej sezóny.

„Táto prehra ma mrzí. Samozrejme, nie som spokojný. My sme stále v štádiu hľadania optimálnej zostavy. Čo sa týka skúšaných hráčov, v dobrom svetle sa ukázal obranca Ján Jarábek, dúfam, že sa s vedením klubu dohodne na zmluve. Na druhej strane je vidieť, že niektorí hráči sa napriek snahe len ťažko udržia v mužstve. Nikoho neodpisujem, no naše nároky na výkonnosť jednotlivca sú prosto niekde inde,“ zneli slová trénera Jozefa Čontofalského, ktorý dá v dnešnom zápase priestor mladým prešovským odchovancom hrajúcim v košickej juniorke.

„Na dnešný duel s Bardejovom sa pokúsim 'stiahnuť' z košickej juniorky dvojicu našich odchovancov, osemnásťročných reprezentantov, Kristiána Horváta a Stanislava Tomka. Možno prídu na skúšku aj ďalší hráči.“

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.