Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Olejár: Kozáčik je môj koník

Obrovská šanca Angličanov. Našťastie, Sturridge zoči-voči Kozáčikovi na loptu tesne nedosiahol. (Autor: sita)
Marián Špacai|Publikované 21. jún 2016 o 22:00

Po dueli proti Walesu sa Matúš Kozáčik musel vyrovnať s “blbým“ gólom od Balea, po stretnutí proti Anglicku je z neho ospevovaný hrdina.

Brankársky osud je vrtkavý. Po dueli proti Walesu sa Matúš Kozáčik musel vyrovnať s “blbým“ gólom od Balea, po stretnutí proti Anglicku je z neho ospevovaný hrdina, keď fantastickými zákrokmi privádzal do zúfalstva kanonierov Albiónu. Famózny výkon muža zápasu potešil aj Jaroslava Olejára, ktorý ho mal pod palcom v 1. FC Košice, keď do veľkého futbalu ešte iba smeroval.

KOŠICE. Po výhre nad Ruskom sa spievali ódy na Mareka Hamšíka, po remíze s Anglickom na Matúša Kozáčika.

Slovenský brankár sa mierou vrchovatou pričinil o bod, ktorý nám priblížil osemfinálové dvere.

Favorit z Anglicka síce na Slovákov spustil od začiatku zápasu oheň a síru, ale Kozáčik zatiahol roletu a gól neinkasoval.

Držal mu palce

„Veľmi som mu držal palce. Najmä po tom, čo mu nevyšiel vstup s Walesom, kde ma pri tom góle Balea zamrazilo. Chcel využiť skúsenosti a presunúť sa do strany skôr, ale byť pápežskejší ako pápež sa nevyplatilo. Som šťastný, že už proti Rusom bol oporou a teraz jeho forma ešte graduje. Najprv dostal dva góly, potom jeden a teraz už žiaden. Verím, že s čistými kontami ešte neskončil,“ vyznal sa bývalý vynikajúci československý brankár Jaroslav Olejár.

Prémiový obsah

Zamknutý obsah Sportnet.sk bude dostupný mesiac zdarma.
Stačí sa prihlásiť pomocou SME prihlásenia.

Ak ešte nemáte SME.sk účet, zaregistrujte sa
Autor: Marián Špacai

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.