Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Michalovce v generálke víťazne

Súboj Exhumenčanov. Michalovského R. Ľubarského (s loptou) atakuje vranovský T. Opiela. (Autor: Jaroslav Čúrny)
Sportnet|Publikované 5. júl 2009 o 22:00

Futbalisti prvoligových Michaloviec v sobotu napoludnie odohrali posledný zo série prípravných stretnutí v rámci prípravy na majstrovskú sezónu. MFK Zemplín v generálke nezaváhal, na ihrisku druholigistu vyhral a vhodne sa naladil na sobotňajšiu majstrovs

VRANOV n/T. kú premiéru v Lučenci.

Keďže pre Michalovce to bola generálka a pre Vranov skôr kvalitný súper na úvod prípravy, v tomto duchu sa niesol aj priebeh a úroveň zápasu. Hostia mali územnú prevahu, snaživí domáci im však kým vládali, zdatne konkurovali. "S generálkou sme spokojní, hrali sme proti silnému súperovi na kvalitnom ihrisku a myslím si, že sme aj podali skvelý výkon," konštatoval tréner MFK Zemplín Vladimír Rusnák, ktorý priznal, že zostavu už "šil" na sobotňajšiu majstrovskú premiéru v Lučenci. "Aj preto sme Viskupa, ktorý bude stáť kvôli štyrom žltým kartám, posadili na tribúnu. Snažili sme sa hrať tak a v takom zložení, ako to bude aj v prvom majstrovskom stretnutí," doplnil Vladimír Rusnák ml.

Vranov n/T. - Michalovce 1:3 (1:1). Góly: 22. Vožný - 27. D. Pyrka, 57. Gašpar, 87. Sninský (11 m)
MFK Zemplín: Pillár - Uhľár (71. Gamkrelidze), Vajda, Labun, Devečka (46. M. Pyrka) - Ruskovský (85. E. Seman), Šitov (58. Hreško), Ľubarskij (76. Mižík), D. Pyrka - Gašpar (67. Sninský), Jevľanov (67. Kunca).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.