Meszároš sa v českobudějovickom drese uviedol gólom

TASR|26. júl 2009 o 19:55

Výborne sa v novom mužstve aj ročníku uviedol slovenský futbalista Ľubomír Meszároš, keď v zápase 1. kola najvyššej českej futbalovej súťaže České Budějovice - Jablonec už v 2. minúte otvoril skóre.

PRAHA. Výborne sa v novom mužstve aj ročníku uviedol slovenský futbalista Ľubomír Meszároš, keď v zápase 1. kola najvyššej českej futbalovej súťaže České Budějovice - Jablonec už v 2. minúte otvoril za domácich skóre.

Jeho tím síce napokon získal iba bod, keď v 12. minúte vyrovnal hosťujúci Huber, ale gólový vstup do mužstva otvára Meszárošovi v novom pôsobisku sľubné perspektívy. Dôvod na radosť nemal ďalší slovenský legionár Jaroslav Beláň, keď v bráne Bohemians inkasoval dva góly a jeho tím prehral 0:2 s Olomoucom, za ktorý hral Ladislav Onofrej.