Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Kučová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Bukurešti

Kristína Kučová. (Autor: TASR)
TASR|Publikované 9. júl 2014 o 16:51

V zápase 2. kola si poradila s domácou Cristinou Dinuovou v dvoch setoch.

BUKUREŠŤ. Slovenská tenistka Kristína Kučová postúpila do štvrťfinále na turnaji WTA v Bukurešti.

Dvadsaťštyriročná hráčka si v stredajšom zápase 2. kola poradila s domácou Cristinou Dinuovou v dvoch setoch.

V aktuálnom rebríčku WTA 166. hráčka Kučová prekonala v 1. kole krajanku Karolínu Schmiedlovú a v boji o účasť v semifinále si zmeria sily s víťazkou štvrtkového duelu Danka Koviničová (Č. Hora) - Karin Knappová (Tal.-4).

Dvadsaťštyriročná Bratislavčanka už má istotu prémie 5900 eur a do príslušného rebríčka jej pribudne minimálne 60 bodov.

Bukurešť - ženy:

Dvojhra - 1. kolo:

Simona Halepová (Rum.-1) - Indy de Vroomeová (Hol.) 6:0, 6:4

Roberta Vinciová (Tal.-2) - Alexandra Dulgherová (Rum.)

Kiki Bertensová (Hol.) - Irina-Camelia Begová (Rum.) 6:0, 3:6, 6:2

Dvojhra 2. kolo:

Kristína Kučová (SR) - Cristina Dinová (Rum.) 6:2, 6:3 za 82 minút

Polona Hercogová (Slovin.-8) - Katarzyna Piterová (Poľ.) 6:2, 5:7, 7:6 (4)

Lara Arruabarrenová-Vecinová (Šp.) - Cagla Büyükakcayová (Tur.) 7:5, 3:6, 7:6 (6)

Monica Niculescová (Rum.) - Elica Kostová (Bul.) 7:5, 7:5

Stuttgart - muži:

Dvojhra - 1. kolo:

Guillermo García-López (Šp.-6) - Marco Cecchinato (Tal.) 6:4, 1:6, 7:5

Santiago Giraldo (Kol.-7) - Mate Delič (Chor.) 6:4, 6:2

Benjamin Becker (Nem.) - Benoit Paire (Fr.) 3:6, 6:2, 6:2

Phillip Davydenko (Rus.) - Blaž Rola (Slovin.) 6:4, 7:6 (8)

Daniel Gimeno-Traver (Šp.) - Peter Gojowczyk (Nem.) 7:5, 6:3

Yann Marti (Švaj.) - Henri Laaksonen (Švaj.) 7:5, 6:4

Lukáš Rosol (ČR) - Alexander Zverev (Nem.) 7:6 (7), 7:6 (9)

Louk Sorensen (Ír.) - Igor Sijsling (Hol.) 6:4, 6:1

Bastad - muži:

Dvojhra - 2. kolo:

Renzo Olivo (Arg.) - Tommy Robredo (Šp.-2) 7:6 (6), 6:3

Dušan Lajovič (Srb.) - Jerzy Janowicz (Poľ.-4) 6:3, 1:1 - skreč Janowicz

Joao Sousa (Portug.-5) - Elias Ymer (Švéd.) 6:3, 7:5

Pablo Cuevas (Urug.) - Christian Lindell (Švéd.) 4:6, 6:2, 7:6 (2)

Štvorhra - 1. kolo:

Dustin Brown, Dušan Lajovič (Nem./Srb.) - Andreas Siljeström, Igor Zelenay (Švéd./SR) 3:6, 7:6 (4), 10:6

Newport - muži:

Dvojhra - 2. kolo:

John Isner (USA-1) - Austin Krajicek (USA) 6:3, 6:3

Ivo Karlovič (Chor.-2) - Sergij Stachovskij (Ukr.) 7:5, 7:6 (3)

Lleyton Hewitt (Aus.-3) - Ante Pavič (Chor.) 6:2, 6:2

Nicolas Mahut (Fr.-4) - Luke Saville (Aus.) 6:4, 6:2

Steve Johnson (USA-6) - Tacuma Ito (Jap.) 6:3, 2:0 - skreč Ito

Jack Sock (USA-7) - Rajeev Ram (USA) 7:5, 6:2

Dudi Sela (Izr.) - Adrian Mannarino (Fr.-8) 6:3, 6:1

Samuel Groth (Aus.) - Malek Jaziri (Tun.) 7:6 (7), 7:6 (3)

Autor: TASR

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.