Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Igor Čupryna sa upísal Tatranu do roku 2021

Brankár Igor Čupryna. (Autor: TASR)
Ján Leško|Publikované 10. dec 2018 o 12:55

Brankárska opora kvôli Prešovu odmietla ponuky z Nemecka a Francúzska.

PREŠOV. S najčerstvejšou a pre fanúšikov štrnásťnásobného slovenského hádzanárskeho majstra iste potešujúcou informáciou len niekoľko hodín pred odchodom do Macedónska na stredajší zápas SEHA Gazprom ligy s Vardarom Skopje, vyrukoval majiteľ Tatrana Prešov Miloslav Chmeliar.

Má vyhliadnutý rodinný dom

Brankár Igor Čupryna, ktorý pôsobí v prešovskom klube štvrtú sezónu, sa dohodol na predĺžení zmluvného kontraktu na ďalšie obdobie.

„V pondelok predpoludním došlo k predĺženiu profesionálnej hráčskej zmluvy medzi Tatranom Prešov a Igorom Čuprynom do 30. júna 2021. A to i napriek faktu, že Čupryna mal konkrétne ponuky od dvoch nemeckých klubov. Jeden figuruje v aktuálnej tabuľke v jej prvej polovici, druhý v druhej. Okrem toho ďalšiu konkrétnu ponuku mal z Francúzska. Tieto ponuky som osobne videl, no na žiadosť Čuprynovho manažéra ich mená nezverejníme. Som teda rád, že v súčasnosti jeden z najlepších európskych brankárov, čo dokazoval výkonmi v Lige majstrov či nadnárodnej SEHA Gazprom lige, ostáva minimálne do roku 2021 hráčom Tatrana Prešov,“ neskrýval spokojnosť s týmto faktom M. Chmeliar.

Dôkazom, že Igor Čupryna chce spojiť svoj športový život i život svojej rodiny práve s Prešovom je skutočnosť, že v tomto meste má už vyhliadnutý na kúpu rodinný dom.

Autor: Ján Leško

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.