Hokejová Liga majstrov: Slovan Bratislava prehral aj posledný zápas

SC Rapperswil-Jona Lakers vs. HC Slovan Bratislava: ONLINE prenos z hokejovej Ligy majstrov. (Autor: TASR)
Sportnet|11. okt 2022 o 15:30 (aktualizované 11. okt 2022 o 19:30)

Sledovali ste ONLINE prenos a LIVE stream zo zápasu hokejovej Ligy majstrov: SC Rapperswil-Jona - HC Slovan Bratislava.

RAPPERSWIL. Hokejisti HC Slovan Bratislava hrajú hrali v Lige majstrov proti SC Rapperswil-Jona Lakers svoj posledný zápas v skupine. Prehrali ho 1:4

Ani jeden klub už nemal žiadnu šancu postúpiť. Tímy sa stretli aj minulú stredu v Bratislave, kde tiež vyhral Rapperswil. Slovan ako jediný klub v skupine nezískal ani bod.

Hokej ste sledovali s nami naživo ako online prenos.

LIVE STREAM: SC Rapperswil-Jona - HC Slovan Bratislava dnes (hokejová Liga majstrov, utorok)

ONLINE: SC Rapperswil-Jona - HC Slovan Bratislava dnes (hokejová Liga majstrov LIVE, utorok)

Liga majstrov Skupina C 2022/2023
11.10.2022 o 19:30
Rapperswil
4:1
(4:0, 0:1, 0:0)
60' minúta
Ukončený
HC Slovan
Prehľad
Góly a asistencie: 1. Noreau, 5. Embacher (Capaul), 8. Eggenberger (Profico), 9. Noreau (Moy) – 26. Pecararo (Harris).
V záverečnej tretine už gól nepadol, Slovan vo svojom záverečnom vystúpení v Lige majstrov podľahol Rapperswilu 1:4. Jediný gól belasých strelil v 26. minúte Pecararo.
Koniec zápasu.
59:48
Harrisovu prihrávku pred bránu domáci hokejisti zachytili.
59:13
MacKenzieho strelu z prvej zblokoval brániaci hráč.
58:25
importantSlovanisti to skúšajú v šestici, rozostavení kombinujú v útočnom pásme.
56:41
Moy vymyslel šikovnú prihrávku pred bránu, no jeho spoluhráč bol v ťažkej pozícii, mal to na bekhend, ktorý nebol dôrazný, Coreau prikryl puk.
56:02
Golian strieľal od modrej, Meyer puk vyrazil do rohu, Slovan sa drží v útočnom pásme.
54:52
Bekhendová príležitosť Minárika, Meyer puk vyrazil na ochrannú sieť.
53:52
Coreau s vážnym zákrokom, čelil koncovke Moya, ktorý sa dostal za chrbát brániaceho hráča. Gólman Slovana zneškodnil puk lapačkou.
52:31
importantFominykh zachytil zlú rozohrávku Rapperswilu a ihneď zakončoval, no do stredu brány, Meyer s ďalším úspešným zákrokom!
51:23
Fominykh mal rýchlosť, no bol z uhla a neodvážil sa vystreliť. Snažil sa uk potiahnuť medzi kruhy, no tam už sa mu do cesty postavilo viacero hráčov Rapperswilu, ktorí ho do koncovky nepustili.
50:45
Pecararo najprv prihrával Harrisovi, ktorý zakončoval, potom sa k strele dostal aj Pecararo. Meyer prerušil hru.
49:59
Vylúčenie v tíme SC Rapperswil-Jona Lakers:
Baragano – 2 min., hrubosť.

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava:
Matoušek – 2 min., hrubosť.
48:39
Fominykh rozdáva prihrávky v útočnom pásme, strely Slovana sú ale buď blokované alebo ich Meyer vyráža.
45:37
Lukošík s nahodením na zadný mantinel, podarilo sa mu puk dokorčuľovať, ale nedokázal prihrať Minárikovi, ktorý číhal pred bránkou.
43:50
Nebezpečná strela k pravej žrdi, Coreau je už ale poriadne rozchytaný a podržal Slovan.
43:12
Slovan si nedal pozor pri rozohrávke, Rapperswil sa dostal do tlaku v útočnom pásme.
41:21
Dlho predlho nemal Meyer puk pod kontrolou po strele MacKenzieho, o dorážky sa snažili Fominykh a Šotek, no Rapperswil sa ubránil.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Slovan predviedol v druhej tretine zlepšený výkon, podarilo sa mu streliť jeden gól z hokejky Pecarara. Stále však prehráva s Rapperswilom 1:4.
Tretia tretina sa začne o 21:12.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:27
Zasahoval aj Coreau, no Slovan rýchlo otočil hru.
38:28
Slovan zachytil puk v strednom pásme, následná strela Matouška končí v Meyerovej lapačke.
37:40
Rapperswil teraz zamkol Slovan, Coreau zasiahol proti strele od modrej, dorážka smerovala vedľa jeho svätyne.
36:04
importantPekná rýchla kombinácia belasých, už jej chýbala len gólová koncovka. Harris si po prihrávke od Pecarara prehodil puk na bekhend, ale Meyera neprekonal, ten stihol puk vytesniť vyrážačkou.
35:14
Kukumberg vyšiel spoza brány a zakončoval na bližšiu žrď, tú si Meyer pokryl.
33:06
importantNebezpečná prihrávka k žŕdke na voľného Brüschweilera, ten našťastie pre Slovan nedokázal usmerniť puk medzi tri žrde.
32:00
Rapperswil sa už tak nehrnie do útočenia, nemá toľko šancí. Slovan sa snaží byť aktívny, zatiaľ sa mu podarilo jedenkrát skórovať.
30:47
Ackered posunul puk po modrej Šotekovi, ktorý ho nahodil na bránu, Meyer však už dorážku Minárikovi nedovolil.
30:29
Rapperswil sa oslobodzuje.
29:42
importantFominykh sám na ľavom kruhu, lenže Meyer jeho strelu vyrazil vyrážačkou!
29:14
Harris už trochu zbytočne hľadal Takáča, mohol strieľať, Takáč bol poriadne z uhla a Meyer jeho strelu na bližšiu žrď čakal.
28:43
Elsener – 2 min., nedovolené bránenie.
27:26
Török skúsil vystreliť spoza hráča a nebolo to vôbec márne, Meyer však úspešne zasiahol.
26:35
Strele Rapperswilu príklepom od modrej, Coreau na puk videl a dal si pozor.
25:55
goalSlovan Bratislava dal gól!
Predsa len sa to Slovanu podarilo, Harris s výbornou prihrávkou pomedzi brániacich hráčov na LIAMA PECARARA, ktorý sa v tom momente ocitol sám pred bránou, jednoduchým zakončením Meyera prekonal! 4:1.
Asistencia: Brant Harris
25:35
Minárik na Gachulinca, ten posiela puk do rohu popri mantineli, Slovanu sa nepodarilo dostať do streleckej pozície.
23:42
Pauchardovu strelu od modrej tečoval vlastný spoluhráč vedľa brány. chvíľu predtým Coreau musel zasahovať.
23:08
Kukumberg neprešiel v súboji jedna na jedna po ľavom krídle a tak sa zvrtol a nastrelil puk,
21:43
Puk je na tribúne, vhadzuje v obrannom pásme Slovana.
20:44
Meyer zasahoval po nastrelení z uhla od Harrisa.
20:24
Slovan v útočnej tretine, k zakončeniu sa nedostal, puk mu uteká do stredného pásma.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Slovan by mal na túto tretinu čím skôr zabudnúť, pretože ju prehral 0:4 a so súperom si nevedel rady. Uvidíme, či v druhej tretine belasí predvedú lepší výkon. Začína sa o 20:23.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:36
Strela Ziga z kategórie nebezpečnejších v podaní Slovana, ale Meyer puk vytečoval na zadné plexisklo.
18:06
Hráči Slovana len narušili kombináciu súpera, no sú stále bez puku.
16:34
Belasým sa podarilo získať puk za svojou bránkou, no aj tak nevedia vyjsť z pásma.
15:32
Pauchard vystrelil, Coreau skryl puk v lapačke. Vhadzuje sa po jeho ľavici.
14:32
Matoušek narazil súpera na mantinel, ale puk sa mu nepodarilo vybojovať.
13:05
Útočná snaha Slovana je iba platonická, Meyer je prakticky bez práce. Väčšinu času sa hrá pred Coreauom.
12:21
Pokus z prvej na bránu neprešiel, Fominykh strelu zblokoval, Coreau nemusel zasahovať.
11:39
Propagačný pokus po ľade Meyer bez problémov zneškodnil.
11:13
importantVeľmi dôležitý zákrok pre Coreaua, ktorý zoči voči vychytal Forrera! Jeho príklep skončil na hrudi Coreau, ktorý prerušil hru.
08:49
goalTím Rapperswil práve strelil gól!
Ďalšia využitá presilovka domáceho tímu a hrozný priebežný výsledok pre Slovan. 0:4. MAXIM NOREAU vystrelil švihom, od modrej čiary a Coreau kapituloval.
Asistencia: Tyler Moy
08:03
Gachulinec – 2 min., hákovanie.
07:54
changeStriedanie v tíme HC Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Baroš, prichádza Coreau.
07:54
Tečovaný pokus od modrej končí v bránke Slovana. NANDO EGGENBERGER clonil Barošovi, bol otočený chrbtom k bránke, no dokázal šikovne tečovať Proficovu strelu. Domáci využívajú presilovú hru a vyháňajú Baroša z bránky.
Asistencia: Leandro Profico
07:32
Nepríjemná strela z pravej strany, ale Baroš zasiahol betónmi.
07:10
Demo – 2 min., nedovolené bránenie.
04:53
Je to ešte horšie, Rapperswil vyhráva už 2:0. Dobrú prácu odviedol Capaul, prešiel po ľavom krídle, zbavil sa brániaceho hráča a prihral pred bránu, kde JANISOVI EMBACHEROVI stačilo nastaviť hokejku a jeho teč skončil v hornej časti Barošovej brány.
Asistencia: Yannick Capaul
04:36
Slovanu sa v presilovke vyrovnať nepodarilo, ale pokračuje v aktívnej hre.
03:04
Strela Beňa z osi klziska priamo do stredu brány, Meyer nemal problém so zákrokom.
02:25
Fominykhov krížny pas prešiel na Matouška, ten to však nemal na okamžitú strelu.
01:50
Albrecht – 2 min., podrazenie.
00:32
Tak to je pre Slovan úvod ako zo zlého sna. Inkasuje už v 32. sekunde z hokejky MAXIMA NOREAUA, ktorý ako nôž maslom prešiel cez defenzívu Slovana a nezaváhal ani proti Barošovi, keď zakončil do hornej časti brány.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

SC Rapperswil-Jona Lakers: Meyer (Nyffeler) – Profico, Pauchard, Sataric, Baragano, Elsener, Noreau – Zangger, Albrecht, Forrer – Lammer, Čajka, Moy – Eggenberger, Wick, Brüschweiler – Capaul, Alge, Embacher

HC Slovan Bratislava: Baroš (Coreau) – Beňo, MacKenzie, Golian, Gachulinec, Ackered, Maier, Demo – Takáč, Harris, Pecararo – Šotek, Zigo, Fominykh – Matoušek, Minárik, Lukošík – Kukumberg, Török, Lipiansky, Bezák.
Hokejisti Slovana Bratislava dnes odohrajú posledný šiesty zápas skupinovej fázy Ligy majstrov. Pôjde už len o prestíž, belasí už nemajú žiadnu šancu postúpiť. Takisto ani ich dnešný súper, ktorým je švajčiarsky tím Rapperswil.

Slovan odohral doposiaľ v Lige majstrov päť zápasov, v ani jednom sa mu nepodarilo bodovať a so skóre 8:22 je na poslednom štvrtom mieste tabuľky.

Rapperswil je tretí so ziskom šiestich bodov a so skóre 15:18. Jeden bod ešte uchmatol Mníchovu, s ktorým prehral 4:5 po predĺžení, Tapparu dokázal zdolať na jej ľade 3:2 po predĺžení.

Slovan sa s Rapperswilom stretol pred šiestimi dňami, švajčiarsky tím vyhral v Bratislave 6:4.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:30.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Liga majstrov»Hokejová Liga majstrov: Slovan Bratislava prehral aj posledný zápas