Hamilton vyhral a vedie 2:1 na zápasy

SITA|5. jún 2007 o 07:43

HAMILTON 5. júna (SITA) - Hamilton Bulldogs vyhral v treťom zápase finále play off AHL nad Hershey Bears 5:2 a ujal sa vedenia v sérii 2:1 na zápasy. O výsledku stretnutia rozhodla druhá tretina, ktorú ...

HAMILTON 5. júna (SITA) - Hamilton Bulldogs vyhral v treťom zápase finále play off AHL nad Hershey Bears 5:2 a ujal sa vedenia v sérii 2:1 na zápasy. O výsledku stretnutia rozhodla druhá tretina, ktorú domáci vyhrali pomerom 4:0. Hamiltonu sa darila aj hra v presilovkách, keď v početnej výhode skórovali trikrát. Kľúčom k druhému úspechu Bulldogs v boji o Calderov pohár bol aj výkon brankára Careyho Pricea (38 zásahov). Dva góly domácich strelil Danny Groulx. Na opačnej strane si pripísal rovnako dva presné zásahy český útočník Jakub Klepiš, ale ostatní jeho spoluhráči si vylámali zuby na brankárovi "buldogov".

Finále - AHL:

Hamilton - Hersey 5:2 (1:1, 4:0, 0:1) - stav série 2:1

Góly: 2. a 40. Groulx, 22. Benoit, 28. O´Byrne, 33. Jancevski - 20. a 52. Klepiš, 5683 divákov

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Hamilton vyhral a vedie 2:1 na zápasy