Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Futsalisti o body

Sportnet|Publikované 6. nov 2008 o 23:00

Po krátkej prestávke opäť pokračuje futsalová regionálne 3b Extraliga, ktorá je rozdelená do dvoch hracích dní. Už dnes podvečer sa v Infinity aréne

odohrá košické derby medzi Deltou online a Izolou a zajtra sa hrajú zostávajúce sretnutia.

KOŠICE. Po úvodnom turnaji, ktorý sa hral v Sabinove je kvarteto celkov bez straty bodu. Na čele je s najlepším skóre Alcomplet, ktorý dosiahol dva dvojciferné víťazstvá.

Prekvapením je Slávia

Košická Infinity aréna po skvelom stredajšom basketbale privíta cez víkend regionálnu futsalovú špičku. „Po prvom dvojkole má plný počet bodov štvorica Alcomplet Košice,Kvalita tour Poprad,Oscar Sabinov a doterajšie najväčšie prekvapenie FSK Slávia Prešov. Na dvojicu mančaftov na druhej Sabinov a tretej priečke Prešov čaká najväčší favorit ligy košický Alcomplet. Dá sa predpokladať, že tieto zápasy budú k ozdobám zajtrajšieho popoludnia. Ťažké zápasy čakajú i na Kvalitu tour Poprad. Najprv derby s Lionom Šatex a potom nevyspytateľná košická Izola. Tá spolu so Sobrancami a popradským Lionom bude bojovať o svoje prvé body v tomto ročníku 3b Extraligy. Truck team Trebišov už tri body má, ale získať ďalšie s košickou Deltou či Oscarom Sabinov,bude veľmi ťažké," vyslovil svoju prognózu šéf východoslovenského zväzu futsalu Martin Andor před druhým dvojkolom.

Program druhého dvojkola

Dnes o 19.30 h: Delta online Košice - Izola Košice, zajtra o 12.00 h: Delta online - Truck team Trebišov, 12.50 h: Kvalita tour Poprad - Lion Šatex Poprad, 13.40 h: Alcomplet Košice - FSK Slávia Prešov, 14.30 h: Oscar Sabinov - Truck team, 15.20 h: Fefa Sobrance - Lion Šatex, 16.10 h: Kvalita tour - Izola, 17.00 Fefa - FSK Slávia, 17.50 h: Alcomplet -Oscar.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.