Strelec nepomohol, Spezia vysoko prehrala. Neapol bez Lobotku otáčal zápas

Momentka zo zápasu Bologna - Lazio Rím.
Momentka zo zápasu Bologna - Lazio Rím. (Autor: TASR/AP)
TASR|3. okt 2021 o 15:10 (aktualizované 3. okt 2021 o 22:45)

V zápase Sampdorie s Udinese padlo šesť gólov.

RÍM. Futbalisti SSC Neapol bodovali naplno aj v 7. kole talianskej Serie A. Na pôde Fiorentiny zvíťazili 2:1 a upevnili si pozíciu na čele tabuľky.

Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka pre zranenie opäť nefiguroval na súpiske Neapola.

Hráči FC Bologna triumfovali nad Laziom Rím 3:0. Hellas Verona zdolal Speziu Calcio 4:0, slovenský útočník Dávid Strelec nastúpil za hostí v 59. minúte.

Vo večernom zápase triumfoval AC Miláno na ihrisku Atalanty Bergamo 3:2, keď prvý gól strelil už po niekoľkých sekundách a päť minút pred koncom viedol rozdielom triedy. Domáci však v závere dokázali zápas zdramatizovať.

Milánčania tak naďalej pokračujú v ligovej sezóne bez prehry.

Serie A - výsledky:

Bologna - Lazio Rím 3:0 (2:0)

Góly: 15. Barrow, 18. Theate, 69. Hickey

ČK: 76. Acerbi (Lazio Rím)

Sampdoria - Udinese 3:3 (1:2)

Góly: 24. Larsen (vlastný), 48. Quagliarella (z 11 m), 69. Candreva – 15. Pereyra, 44. Beto, 84. Forestieri

Tabuľka

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Strelec nepomohol, Spezia vysoko prehrala. Neapol bez Lobotku otáčal zápas