Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Čikoš-Pavličko sa raz zapotí, inokedy zmrzne

Oslava jediného gólu v derby. Strelil ho z penalty Seman. (Autor: Dominik Pračko)
Sportnet|Publikované 6. nov 2012 o 23:00

V bráne druholigového futbalového tímu Partizána Bardejov už niekoľko zápasov po sebe ukazuje svoje kvality 23-ročný Ján Čikoš-Pavličko.

Odchovanec klubu si zaumienil, že to s brankárskym postom myslí vážne, no tak ako na každom inom, raz sa to podarí k spokojnosti, inokedy menej.

BARDEJOV. Po stretnutí Partizán Bardejov – Zemplín Michalovce (1:0) bol talentovaný golman domácich nadmieru spokojný.

„Hostia prišli s defenzívnou taktikou a spoliehali sa na brejky. Naša stredová formácia však vyhrávala osobné súboje, tam sme mali navrch. Celé mužstvo podalo lepší výkon ako pred týždňom. Súpera sme zatlačili a nedovolili, aby sa dostali do blízkosti mojej brány.”

Pred týždňom ale Čikoš inkasoval štyri góly v Rimavskej Sobote, čo sa mu ešte v tejto sezóne nestalo.

„V Gemeri to bolo na ťažkom teréne a nehrali sme dobre. Cez týždeň sme si to vyriešili a dnes to bolo vidieť. Je to lepší zápas pre nás, keď hostia nemajú šancu, ale v takej zime som bol zmrznutý. My sme známi tým, že sa strašne veľa natrápime na gól, či doma, či vonku, potrebujeme veľa šancí. No a gól z hry? Keď tak nad tým rozmýšľam, tak aj keď sme dali, tak to boli obrancovia Kica či Palša. Útočníci sa zatiaľ, až na Semana, nepresadzujú.”

Partizán Bardejov má zatiaľ len málo aktívne skóre 23:21. Po trojici osemgólových nasleduje Marek Seman, autor 7 gólov

. Michal Grohoľ a Juraj Kuhajdík majú na svojom konte po tri, Lukáš Zápotoka, Slavomír Kica, Vladislav Palša a Carlos Dyan de Azevedo dali po dva góly. Stanislav Curpšin doposiaľ dal len jeden, no Zápotoka je v štatistike vedený aj s vlastným gólom.

Štatistika

Bardejov – Michalovce 1:0 (0:0)

Gól: 75. Seman (11). ŽK: 20. Kuhajdík, 47. Kica, 56. Seman – 23. Gamkrelidze, 52. Čarnota, 54. Sedlák, 71. Hruška, 88. Kovaľ. ČK: 78. Sedlák po dvoch ŽK. Rozhodoval Leško pred 1418 divákmi. PARTIZÁN: Čikoš-Pavličko – Andraščík, Staš, Palša, Kica – Grohoľ, Zápotoka (64. Kundra), Kuhajdík (81.Dzurík), Azevedo – Seman, Cuprišin (60. Lukáč).

šč

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.