Bratia Bryanovci vstúpili do World Tour s výhrou

SITA|21. nov 2010 o 14:46

Americkí súrodenci Bob a Mike Bryanovci zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom stretnutí na záverečnom výberovom tenisovom podujatí ATP World Tour Finals.

LONDÝN. Americkí súrodenci Bob a Mike Bryanovci zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom stretnutí na záverečnom výberovom tenisovom podujatí ATP World Tour Finals (celková dotácia 5,07 mil. USD, tvrdý povrch v hale) v A-skupine nad rakúsko-nemeckou dvojicou Jürgen Melzer, Philipp Petzschner za 65 minút 6:3, 7:5.

Bryanovci víťazstvom úspešne vstúpili do bojov na turnaji, na ktorom obhajujú vlaňajší triumf. Svetové jednotky využili v úvodnom sete hneď prvú možnosť na brejk a ujali sa vedenia 5:3.

Druhé dejstvo bolo vyrovnané, európska dvojica sa dostala raz k možnosti brejkbalu, ktorý nevyužila, a rozhodlo sa v dvanástej hre, keď Bryanovci prelomili servis súperov.

Výsledok:

A-skupina:

Bob Bryan, Mike Bryan (1-USA) - Jürgen Melzer, Philipp Petzschner (8-Rak./Nem.) 6:3, 7:5