Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Bardejov posilnia extraligisti Košíc

Sportnet|Publikované 6. sep 2012 o 22:00

Naša druhá najvyššia hokejová súťaž štartuje 18. septembra. Mužstvá sa snažia dokompletizovať zloženie jednotlivých formácií.

Naša druhá najvyššia hokejová súťaž štartuje 18. septembra. Prípravné zápasy naznačujú, že mužstvá sa snažia čo najvhodnejšie dokompletizovať zloženie jednotlivých formácií.

BARDEJOV. Minuloročný majster 1. ligy Bemaco HC 46 Bardejov doteraz zohral šesť prípravných zápasov a manažér mužstva Andrej Gmitter je so skladbou kádra spokojný.

„Stále máme zraneného Macha, Knap je už v príprave po zdravotných problémoch. Odišiel Pavličko, ktorý si to skúša v Prešove. Potešila ma dohoda s extraligovými Košicami, odkiaľ budeme mať hráčov na striedavý štart – obrancovia Takáč, Gajdoš, Macejko a dve útočné formácie Piatak, Baláž, Gmitter - Jokel, Nagy, Chovan. V jednom zápase môžu nastúpiť piati hosťujúci hráči,ô povedal.

"Mužstvo prešlo z dvojfázového tréningu na jedno a zdá sa, že jeho výkonnosť ide hore. Potvrdil to aj utorňajší zápas na Liptove, kde sa v dobrom svetle predstavil najmä Belušár.”


Liptovský Mikuláš – Bardejov 3:5 (1:3, 1:1, 1:1) - v prípravnom zápase. Góly za Bardejov: Valchař (Stríž), Mojdis (Belušár), Krčula (Belušár), Česelka (Belušár), Dancsák (Chovan). Zostava Bardejova: Andreanin – Valentín, Poláček, Stríž, Sabol, Valchař, Krčula, Jasovský, Bochňa, Hričina, Mojdis, Macejko, Dancsák, Šimo, Tkáč, Mihalič, Belušár, Česelka.

Bardejov dnes hrá v Michalovciach a v utorok 11. 9. v Spišskej Novej Vsi.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.