Kvalifikačné stretnutia o UEFA Európsku konferenčnú ligu
Nadstavbová časť o udržanie sa
Nadstavbová časť o titul
Fortuna liga
Najlepší strelci
1.
Nikola Krstović
FK DAC 1904 Dunajská Streda
2
2.
Samuel Kozlovský
AS Trenčín
1
3.
Philip Elayo Azango
AS Trenčín
1
4.
Njegoš Kupusović
AS Trenčín
1
5.
Andrejs Ciganiks
FK DAC 1904 Dunajská Streda
1
Odohrané minúty
1.
Deyan Iliev
AS Trenčín
191
2.
Philip Elayo Azango
AS Trenčín
191
3.
Lazar Stojsavljević
AS Trenčín
191
4.
Filip Bainović
AS Trenčín
191
5.
Reuben Yem
AS Trenčín
191
Žlté karty
1.
Lazar Stojsavljević
AS Trenčín
2
2.
Norbert Sándor Balogh
FK DAC 1904 Dunajská Streda
2
3.
Filip Mráz
MŠK Žilina
1
4.
Henry Addo
MŠK Žilina
1
5.
Deyan Iliev
AS Trenčín
1
Sumárna štatistika
Meno hráča
Strelené góly
Odohrané minúty
Žlté karty
Červené karty
Abasa Aremeyaw04600
Abdul Musa Zubairu0000
Adam Kopas09300
Adam Krčík09300
Adam Matoš0000
Adam Tučný0000
Adrián Kaprálik09300
Adrián Kačerík13000
Ahmet Muhamedbegović02800
Andre Miguel Pinto Lopes02500
Andrej Stojchevski0000
Andrejs Ciganiks119100
Benson Anang04500
Brahim Moumou05000
Cesar Rodolfo Blackman Camarena019100
Daniel Veszelinov019100
Deyan Iliev019110
Dominik Hollý015910
Dominik Kružliak116300
Dominik Sváček09300
Dominik Veselovský0000
Dominik Šnajder04700
Dragan Andrić06300
Dávid Filinský09300
Dávid Ďuriš08500
Eduvie Marho Ikoba03200
Eric Javier Davis Grajales07300
Erik Jendrišek01400
Eynel Domingos Rocha Soares06300
Filip Bainović019110
Filip Mráz09310
František Pavúk08400
Henry Addo02510
Jakub Kadák018000
Jakub Švec08400
Juha Pirinen019100
János Csaba Hahn0000
Kelvin Spencer Pires0000
Kristián Flak13000
Lazar Stojsavljević019120
Lukáš Bielák0900
Martin Vantruba0000
Martin Šindelář09300
Mateus Brunetti Valor019100
Matúš Kmeť012800
Matúš Mikušiak0000
Matúš Rusnák04700
Matěj Luksch0000
Michal Kukučka0000
Milan Dimun016610
Nikola Krstović218210
Njegoš Kupusović115300
Norbert Sándor Balogh014120
Patrik Iľko09300
Patrik Leitner0000
Patrik Myslovič06800
Patrik Pinte09300
Peter Voško0900
Philip Elayo Azango119100
Rastislav Václavik09300
Regő Szánthó04600
Reuben Yem019100
Richmond Owusu04600
Sainey Njie0000
Samuel Kopásek04800
Samuel Kozlovský118300
Samuel Lavrinčík04300
Samuel Petráš0000
Sebastian Nebyla119110
Sharani Zuberu0900
Thibaud Christa P. Verlinden015810
Tibor Slebodník0800
Timotej Jambor0000
Tomáš Gerát09300
Tomáš Nemčík09300
Tomáš Staš06300
Yhoan Andzouana110500
Ľubomír Belko09300
Ľuboslav Laura0000
Šimon Mičuda0000
Únia ligových klubov

Súťaže 2021/2022

Únia ligových klubov