Live center
24.10.2020 14:00   o 4d5h54m12s
25.10.2020 14:00   o 5d5h54m12s
25.10.2020 14:00   o 5d5h54m12s
25.10.2020 14:00   o 5d5h54m12s
31.10.2020 14:00   o 11d5h54m12s
31.10.2020 14:00   o 11d5h54m12s
01.11.2020 14:00   o 12d5h54m12s
01.11.2020 14:00   o 12d5h54m12s
20.03.2021 15:00   o 5mes6h54m12s
20.03.2021 15:00   o 5mes6h54m12s
21.03.2021 13:30   o 5mes1d5h24m12s
21.03.2021 15:00   o 5mes1d6h54m12s
21.03.2021 15:00   o 5mes1d6h54m12s
27.03.2021 16:30   o 5mes7d8h24m12s
27.03.2021 16:30   o 5mes7d8h24m12s
28.03.2021 16:30   o 5mes8d8h24m12s
28.03.2021 16:30   o 5mes8d8h24m12s
28.03.2021 16:30   o 5mes8d8h24m12s
03.04.2021 16:30   o 5mes14d8h24m12s
04.04.2021 13:30   o 5mes15d5h24m12s
04.04.2021 16:30   o 5mes15d8h24m12s
04.04.2021 16:30   o 5mes15d8h24m12s
04.04.2021 16:30   o 5mes15d8h24m12s
09.04.2021 19:00   o 5mes20d10h54m12s
10.04.2021 17:00   o 5mes21d8h54m12s
11.04.2021 13:30   o 5mes22d5h24m12s
11.04.2021 17:00   o 5mes22d8h54m12s
11.04.2021 17:00   o 5mes22d8h54m12s
11.04.2021 17:00   o 5mes22d8h54m12s
17.04.2021 17:00   o 5mes28d8h54m12s
17.04.2021 17:00   o 5mes28d8h54m12s
17.04.2021 17:00   o 5mes28d8h54m12s
18.04.2021 17:00   o 5mes29d8h54m12s
18.04.2021 17:00   o 5mes29d8h54m12s
18.04.2021 17:00   o 5mes29d8h54m12s
24.04.2021 17:00   o 6mes4d8h54m12s
24.04.2021 17:00   o 6mes4d8h54m12s
25.04.2021 17:00   o 6mes5d8h54m12s
25.04.2021 17:00   o 6mes5d8h54m12s
25.04.2021 17:00   o 6mes5d8h54m12s
30.04.2021 19:00   o 6mes10d10h54m12s
01.05.2021 17:00   o 6mes11d8h54m12s
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
Výsledky 9. kolo18.10.2020
TJ Slávia Ekonóm Bratislava
Odložený
ŠK Čataj - futbalový klub
ŠK Kaplna
Odložený
ŠK Vrakuňa Bratislava B
FK Družstevník Blatné
Odložený
Futbalový klub The Dragons
Futbalová komunita Kozmos
Odložený
FK RECA
ŠK Hamuliakovo
Odložený
NŠK 1922 Bratislava B
FK Slovan Most pri Bratislave B
Odložený
Š.Ú.R.
Tabuľka VI. liga Seniori S6A
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 NŠK 1922 Bratislava B 8 7 1 0 21:3 22 12 7 65.9
2 ŠK Kaplna 8 5 1 2 22:11 16 11 4 63
3 ŠK Čataj - futbalový klub 8 5 0 3 19:12 15 10 3 68.1
4 Futbalový klub The Dragons 8 4 2 2 20:10 14 9 -4 61.7
5 Š.Ú.R. 8 4 1 3 19:13 13 8 4 59.8
6 FK Slovan Most pri Bratislave B 8 4 1 3 20:20 13 7 4 62.35
7 FK RECA 8 4 0 4 18:16 12 6 -3 62.02
8 ŠK Vrakuňa Bratislava B 8 3 2 3 13:14 11 5 -4 67
9 ŠK Hamuliakovo 8 3 1 4 23:14 10 4 1 67.9
10 Futbalová komunita Kozmos 8 2 3 3 16:18 9 3 0 65.8
11 FK Družstevník Blatné 8 1 0 7 8:32 3 2 -6 65
12 TJ Slávia Ekonóm Bratislava 8 0 0 8 5:41 0 1 -12 70
Posledné dve kolá sa budú hrať v jednotnom termíne a čase (SP čl.35/4). Po skončení súťažného ročníka budú družstvu FK RECA odrátané 3 body podľa čl. 32 DP.