Info
| Reg. číslo | Členské | Preukaz | Sportnet ID |
|---|---|---|---|
| 1479026 | 1.7.2026 - 30.6.2027 | - | 64b8d90497e3f35974abb990 |
Štatistika hráča
Sezóna | P | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 | 20 | 607 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 | 13 | 369 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 | 17 | 1182 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Celkovo | 52 | 2158 | 1 | 7 | 0 | 0 |
Prišiel v sekunde až o tri veľké ciele? Kamery odhalili príčinu Pogačarovho pádu
Ovládol Poľsko a Ružomberku zarobil milióny. Taliansko je však pre Slovákov zakliate
Ty puding, kričali na Gretzkého. Silný večer slovenského hokeja, Kanadu ratovali rozhodcovia
V detstve mu prilepili ruku k telu, jeho kariéru naštartoval kvíz. Je z neho nový trénerský mág
Dlho nevydržala: Obľúbená útulňa zhorela, oheň niekto založil na podlahe| Reg. číslo | Členské | Preukaz | Sportnet ID |
|---|---|---|---|
| 1479026 | 1.7.2026 - 30.6.2027 | - | 64b8d90497e3f35974abb990 |
Sezóna | P | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 | 20 | 607 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 | 13 | 369 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 | 17 | 1182 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Celkovo | 52 | 2158 | 1 | 7 | 0 | 0 |