Info
| Reg. číslo | Členské | Preukaz | Sportnet ID |
|---|---|---|---|
| 1305465 | 1.7.2026 - 30.6.2027 | - | 5d657dfe86dc8b723830f21e |
Štatistika hráča
Sezóna | P | A | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Slafkovského kontrakt vyzerá pri Makarovi skvelo. Kde berie NHL desiatky miliónov na hráčov?
Ako je možné, že odpadlík z poľskej ligy predá Slováka za viac ako Slovan?
O prestupe je ticho. Strelec v Anglicku sedí, jeho rival žiari. Tréner lepšieho nevidel
Prišiel v sekunde až o tri veľké ciele? Kamery odhalili príčinu Pogačarovho pádu
Zistili sme, prečo si kozmetička z Košíc uvádza vzdelanie FBI. Maškarová si na ňu nepamätá
| Reg. číslo | Členské | Preukaz | Sportnet ID |
|---|---|---|---|
| 1305465 | 1.7.2026 - 30.6.2027 | - | 5d657dfe86dc8b723830f21e |
Sezóna | P | A | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Sezóna | P | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021 | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 | 6 | 253 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 | 15 | 784 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 | 28 | 1680 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 | 26 | 1560 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkovo | 80 | 4727 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| Organizácia | Typ | Dátum od - do |
|---|---|---|
| Športové zariadenia Petržalky, s. r. o. | Vedúci družstva | 6.9.2025 - |
| PINEROLA | Hlavný usporiadateľ | 2.10.2024 - |
| PINEROLA | Hlásateľ | 31.3.2023 - |
| FK Inter Bratislava, s.r.o. | Funkcionár | 3.8.2022 - |
| FK Inter Bratislava, s.r.o. | Vedúci družstva | 3.8.2022 - |
| FK I - BA a. s. | Funkcionár | 27.3.2022 - 25.7.2022 |
| Organizácia | Typ | Dátum od - do |
|---|---|---|
| Športové zariadenia Petržalky, s. r. o. | Vedúci družstva | 6.9.2025 - |
| PINEROLA | Hlavný usporiadateľ | 2.10.2024 - |
| PINEROLA | Hlásateľ | 31.3.2023 - |
| FK Inter Bratislava, s.r.o. | Funkcionár | 3.8.2022 - |
| FK Inter Bratislava, s.r.o. | Vedúci družstva | 3.8.2022 - |
| FK I - BA a. s. | Funkcionár | 27.3.2022 - 25.7.2022 |