Info
| Reg. číslo | Členské | Preukaz | Sportnet ID |
|---|---|---|---|
| 1167404 | 1.7.2025 - 30.6.2026 | - | 5d655c3486dc8b723829c148 |
Štatistika hráča
Sezóna | P | A | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
To, čo predvádza Slovensko v hokeji, je obdivuhodné, tvrdí švajčiarsky novinár
Najmladší a neskúsení. Nie je to risk, vieme uspieť aj s mladými, vraví expert o Slovákoch
Získal bronz s Lašákom či Gáboríkom. Dnes je výkonný riaditeľ u svetového giganta
Neskúsený tím, ale štvrťfinále dáme! + padne Nitra ako Rím? (Hokejový BOSS - špeciál k MS)
Merz na Slovensko nepríde, stretnutie s Ficom podľa Nemcov vôbec neplánoval 
| Reg. číslo | Členské | Preukaz | Sportnet ID |
|---|---|---|---|
| 1167404 | 1.7.2025 - 30.6.2026 | - | 5d655c3486dc8b723829c148 |
Sezóna | P | A | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Sezóna | P | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 | 3 | 152 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 | 9 | 503 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 | 9 | 632 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 | 7 | 515 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 | 10 | 855 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 | 22 | 1846 | 16 | 6 | 0 | 0 |
| 2017/2018 | 22 | 1914 | 12 | 4 | 0 | 0 |
| 2016/2017 | 25 | 2054 | 16 | 4 | 0 | 0 |
| 2015/2016 | 18 | 1056 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 2014/2015 | 25 | 833 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2013/2014 | 17 | 781 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| Celkovo | 167 | 11141 | 69 | 22 | 1 | 0 |
| Typ licencie | Číslo licencie | Platnosť od | Platnosť do |
|---|---|---|---|
| Tréner | T-UEFAC-001278 | 26.05.2025 | 31.12.2027 |
| Tréner | T-UEFAC-001278 | 26.05.2025 | 31.12.2027 |
| Organizácia | Typ | Dátum od - do |
|---|---|---|
| KFC Kalná nad Hronom | Vedúci družstva / Tímový manažér | 2.5.2023 - |
| KFC Kalná nad Hronom | Vedúci družstva | 2.5.2023 - |