Piatok, 17. septembra, 2021Meniny má Olympia

ZOH: Pozrite si, kto v pondelok získal zlato

SITA|17. feb 2014 o 21:48

V Soči v pondelok rozdali päť sád medailí, úspešné bolo Bielorusko s dvoma zlatami.

AKROBATICKÉ LYŽOVANIE

Muži - skoky (konečné poradie po záverečnom finálovom 3. kole): 1. Anton Kušnir (na snímke) (Biel.) 134,50, 2. David Morris (Aus.) 110,41, 3. Ťia Cung-jang 95,06, 4. Čchi Kuang-pchu (obaja Čína) 90,00, nepostúpili z druhého do záverečného 3. finálového kola: 5. Mac Bohonnon (USA), 6. Olexandr Abramenko (Ukr.), 7. Travis Gerrits (Kan.), 8. Dmitrij Daščinski (Biel.).

akro_r7943_res.jpeg

BIATLON

Ženy - preteky na 12,5 km s hromadným štartom: 1. Daria Domračevová (na snímke) (Biel.) 35:25,6 min (1 tr. okr.), 2. Gabriela Soukalová (ČR) +20,2 s (1), 3. Tiril Eckhoffová (Nór.) +27,3 (1), 4. Evi Sachenbacherová-Stehleová (Nem.) +28,3 (0), 5. Teja Gregorinová (Slovin.) +39,4 (0), 6. Monika Hojniszová (Poľ.) +54,9 (0), 7. Kaisa Mäkäräinenová (Fín.) +1:01,5 min (2), 8. Olena Pidgrušná (Ukr.) +1:11,5 (0),... 27. Anastasia Kuzminová (SR) +3:24,7 (5).

domra_r5643_res.jpeg

BOBY

Dvojboby mužov: 1. Rusko I (Alexandr Zubkov, Alexej Vojevoda) (na snímke) 3:45,39 min, 2. Švajčiarsko I (Beat Hefti, Alex Baumann) 3:46,05, 3. USA I (Steven Holcomb, Steven Langton) 3:46,27, 4. Rusko II (Alexander Kasjanov, Maxim Belugin) 3:46,30, 5. Lotyšsko I (Oskars Melbardis, Daumants Dreiškens) 3:46,48, 6. Kanada III (Justin Kripps, Bryan Barnett) 3:46,62, 7. Kanada II (Chris Spring, Jesse Lumsden) 3:46,79, 8. Nemecko I (Francesco Friedrich, Jannis Bäcker) 3:46,85.

bobz_r2664_res.jpeg

KRASOKORČUĽOVANIE

Tance na ľade - konečné poradie po voľnom tanci: 1. Meryl Davisová, Charlie White (na snímke) (USA) 195,52 bodu, 2. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan.) 190,99, 3. Jelena Ilinichová, Nikita Kacalapov (Rus.) 183,48, 4. Jekaterina Bobrovová, Dmitrij Soloviev (Rus.) 172,92, 5. Nathalie Pechalatová, Fabian Bourzat (Fr.) 177,22, 6. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (Tal.) 169,50, 7. Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (Kan.) 169,11, 8. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 164,64.

kraso_r2663_res.jpeg

SKOKY NA LYŽIACH

Muži - súťaž družstiev (veľký mostík HS-140): 1. Nemecko (Andreas Wank, Marinus Kraus, Andreas Wellinger, Severin Freund) (na snímke) 1041,1 bodu, 2. Rakúsko (Michael Hayböck, Thomas Morgenstern, Thomas Diethart, Gregor Schlierenzauer) 1038,4, 3. Japonsko (Reruhi Šimizu, Taku Takeuči, Daiki Ito, Noriaki Kasai) 1024,9, 4. Poľsko 1011,8, 5. Slovinsko 995,6, 6. Nórsko 990,7, 7. Česko 967,8, 8. Fínsko 942,8.

skok_r8447_res.jpeg

Súvisiace články