Zápas Norimberg - Wolfsburg nedohrali pre nespôsobilý terén

SITA|11. apr 2008 o 22:46

NORIMBERG 11. apríla (SITA) - Piatkové stretnutie 28. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže I. bundesligy medzi Norimbergom a Wolfsburgom muselo byť po prvom polčase pre zlý stav hracej plochy odložené ...

NORIMBERG 11. apríla (SITA) - Piatkové stretnutie 28. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže I. bundesligy medzi Norimbergom a Wolfsburgom muselo byť po prvom polčase pre zlý stav hracej plochy odložené na neurčito. Trávnik bol už v prvom dejstve nasiaknutý vodou, táto skutočnosť sa časom stále zhoršovala a aj napriek viacerým pokusom o úpravu ihriska sa hlavný rozhodca stretnutia Jochen Drees napokon rozhodol duel prerušiť. Po polčase viedol domáci Norimberg gólom Ivana Sajenka z 35. min 1:0. V drese Bavorov sa v základnej zostave predstavil slovenský reprezentant Róbert Vittek. Termín dohrania zápasu zatiaľ nie je známy.

1. FC Norimberg - VfL Wolfsburg 1:0 po I. polčase - zápas nedohrali pre nespôsobilý terén

Gól: 35. Sajenko

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»Zápas Norimberg - Wolfsburg nedohrali pre nespôsobilý terén