Wenger: Sánchez to niekedy s neprimeraným správaním preženie

(Autor: Twitter)
SITA|6. mar 2017 o 17:17

Tréner Arsenalu poprel údajný konflikt s Alexisom Sánchezom.

LONDÝN. Tréner londýnskeho Arsenalu Arséne Wenger zatĺka údajnú roztržku na tréningu ako dôvod nezaradenia Alexisa Sáncheza do základnej jedenástky pre sobotňajší šláger 27. kola najvyššej anglickej súťaže na pôde FC Liverpool.

Verziu s konfliktom medzi hráčmi nepriamo podporil čilský krídelník, keď na instagrame zverejnil veľavravný odkaz:

"Pravý bojovník sa nebije pre nenávisť voči tým pred ním, ale pre lásku k tým, čo stoja za ním. Do toho, Gunners. Zlyháva iba ten, kto sa o nič nepokúsi."

Wenger poslal Sáncheza na Anfielde do hry až po polčasovej prestávke a Čiľan v 57. minúte vyslal do gólovej koncovky Dannyho Welbecka na 1:2, čím oživil nádeje Arsenalu aspoň na zisk bodu. Domáci si napokon víťazstvo postrážili a v závere poistili, keď peknú rýchlu akciu na 3:1 zakončil Georginio Wijnaldum.

Francúzsky tréner síce poprel správy o nezrovnalostiach medzi hráčmi, ale záležitosť komentoval slovami:

"Sánchez je zanietený hráč a niekedy to s neprimeraným správaním preženie."

Cez víkend Alexis Sánchez prihral na gól Dannymu Welbeckovi.

Domov»Futbal»Anglicko»Wenger: Sánchez to niekedy s neprimeraným správaním preženie