Piatok, 18. júna, 2021Meniny má Vratislav

V Piešťanoch traja Slováci z kvalifikácie do hlavnej súťaže

SITA|14. aug 2006 o 20:50

PIEŠŤANY 14. augusta (SITA) - Výsledky zápasov slovenských tenistov v kvalifikácii na turnaj ITF Futures Electrolux Cup na antuke v Piešťanoch (dotácia 10 000 USD):


Dvojhra - kvalifikácia:

1. kolo:

František Polyák (1-SR) - Konstantin Kremeškov (Rus.) 4:6, 6:3, 6:3

Jozef Maras (SR) - Lukáš Kubiena (ČR) 6:3, 6:1

Pavol Derkay (SR) - Matej Dolinay (SR) 6:3, 2:6, 7:5

Luca Bonati (Tal.) - Miloslav Mečíř ml. (10-SR) 6:4, 2:2 - skreč Mečíř

Jan Marek (ČR) - Michal Džupin (SR) 6:2, 6:4

Erik Csarnakovics (SR) - Daniel Garcia (Šp.) 6:1, 6:2

Adrián Sikora (3-SR) - Ivo Polach (ČR) 6:0, 6:0

Andrej Kurtiš (SR) - Stefan Seywald (Rak.) 6:4, 7:5

Tomáš Výrostko (SR) - Martin Bronďoš (SR) 6:4, 6:3

Michal Pažický (SR) - Pirmin Hänle (4-Nem.) 6:4, 7:5

Martin Košút (SR) - Milan Peterčák (5-SR) 6:3, 6:7 (5), 6:4

Maroš Demko (SR) - Marco Sattanino (Tal.) 5:7, 6:3, 6:0

Miguel Olaso de la Rica (6-Šp.) - Boris Malovik (SR) 6:1, 6:2

Dušan Staňo (SR) - Dawid Piatkowski (Poľ.) 3:6, 6:4, 6:4

Balázs Farkaš (SR) - Branislav Valach (SR) 6:2, 6:0

Luca Bianchini (7-Tal.) - Jozef Vajda (SR) 6:2, 6:0

Irakli Dshandshgavari (Rak.) - Ivan Horský (SR) 6:4, 6:2

Maroš Horný (SR) - Martin Zaturecký (SR) 6:4, 6:4

Peter Miklušičák (12-SR) - Martin Štěpánek (ČR) 6:1, 6:0


2. kolo:

František Polyák (1-SR) - Jozef Maras (SR) 6:1, 6:2

Luca Bonati (Tal.) - Pavol Derkay (SR) 6:3, 6:0

Jan Marek (ČR) - Erik Csarnakovics (SR) 6:1, 0:6, 6:4

Adrián Sikora (3-SR) - Andrej Kurtiš (SR) 6:3, 6:1

Adolfo Gomez-Pinter (11-Šp.) - Tomáš Výrostko (SR) 6:2, 6:1

Michal Pažický (SR) - Jan Pavlíček (ČR) 6:3, 6:4

Maroš Demko (SR) - Martin Košút (SR) 4:6, 6:1, 6:3

Miguel Olaso de la Rica (6-Šp.) - Dušan Staňo (SR) 6:2, 6:1

Michal Týml (ČR) - Balázs Farkaš (SR) 6:4, 6:1

Marek Michalička (8-ČR) - Maroš Horný (SR) 6:0, 6:1

Peter Miklušičák (12-SR) - Kostas Zaraklanis (Fr.) 6:1, 6:0


3. kolo:

František Polyák (1-SR) - Luca Bonati (Tal.) 6:2, 6:1

Adolfo Gomez-Pinter (11-Šp.) - Adrián Sikora (3-SR) 2:6, 6:3, 6:4

Michal Pažický (SR) - Christian Kloimullner (9-Rak.) 6:1, 4:6, 7:6 (5)

Michal Franěk (ČR) - Maroš Demko (SR) 6:3, 4:1, skreč Demko

Peter Miklušičák (12-SR) - Marek Michalička (8-ČR) 6:1, 6:0


Súvisiace články