Streda, 27. októbra, 2021Dnes je Deň černovskej tragédie, Meniny má Sabína

Tenis-DC: V semifinále Švajčiarsko s Austráliou a Španielsko s Argentínou

TASR|6. apr 2003 o 20:40

Bratislava (TASR) - Do semifinále Davisovho pohára tenistov (19. - 21. septembra) postúpili z víkendových štvrťfinálových zápasov Švajčiarsko, ktoré ...

Bratislava (TASR) - Do semifinále Davisovho pohára tenistov (19. - 21. septembra) postúpili z víkendových štvrťfinálových zápasov Švajčiarsko, ktoré sa stretne s Austráliou a druhú dvojicu tvoria Španielsko s Argetínou.

Toulouse (tvrdý povrch):

Francúzsko - Švajčiarsko 2:3

piatok - dvojhry:

Sebastien Grosjean (Fr.) - George Bastl (Švaj.) 6:3, 6:4, 3:6, 6:3, Roger Federer (Švaj.) - Nicolas Escudé (Fr.) 6:4 7:5, 6:2

sobota - štvorhra:

Federer, Marc Rosset (Švaj.) - Escudé, Fabrice Santoro (Fr.) 6:4, 3:6, 6:3, 7:6 (4)

nedeľa - dvojhry:

Federer (Švaj.) - Santoro (Fr.) 6:1, 6:0, 6:2, Escudé (Fr.) - Georges Bastl (Švaj.) 7:6 (5), 5:7, 7:6, (3)

Valencia (antuka):

Španielsko - Chorvátsko 5:0

piatok:

Juan Carlos Ferrero (Šp.) - Mario Ančič (Chorv.) 6:4, 6:2, 7:6 (1), Carlos Moya (Šp.) - Ivan Ljubičič (Chorv.) 6:7 (5), 6:1, 6:4, 6:4

sobota - štvorhra:

Alex Corretja, Albert Costa (Šp.) - Ljubičič, Lovro Zovko (Chorv.) 6:2, 6:3, 6:4

nedeľa:

Albert Costa (Šp.) - Ljubičič (Chorv.) 6:3, 6:4, Corretja (Šp.) - Ančič (Chorv.) 7:5, 6:3

Malmö (tvrdý povrch):

Švédsko - Austrália 0:5

piatok - dvojhry:

Mark Philippoussis (Aus.) - Jonas Björkman (Švéd.) 6:4, 6:3, 6:3, Lleyton Hewitt (Aus.) - Thomas Enqvist (Švéd.) 6:4, 6:2, 5:7, 6:4

sobota - štvorhra:

Wayne Arthurs, Todd Woodbridge (Aus.) - Björkman, Enqvist (Švéd.) 6:4, 6:2, 6:2

nedeľa - dvojhry:

Wayne Arthurs (Aus.) - Joachim Johansson (Švéd.) 6:3, 3:6, 7:6 (4), Philippoussis (Aus.) - Magnus Norman (Švéd.) 7:5, 5:7, 6:3

Buenos Aires (antuka):

Argentína - Rusko 5:0

piatok - dvojhry:

David Nalbandian (Arg.) - Nikolaj Davydenko (Rus.) 6:2, 6:2, 7:5, Gaston Gaudio (Arg.) - Jevgenij Kafeľnikov (Rus.) 6:4, 6:0, 6:2

sobota - štvorhra:

Arnold, Nalbandian (Arg.) - Kafeľnikov, Michail Južnyj (Rus.) 3:6, 6:3, 6:4, 6:3

nedeľa - dvojhry:

Zabaleta (Arg.) - Južnyj (Rus.) 6:1, 6:4, Gaudio - Davydenko 7:6 (4), 6:3

Súvisiace články