NEMECKO - ŠPANIELSKO
(Brémy, AWD Dome, tvrdý povrch Rebound Ace Synpave v hale, kapacita 9300 divákov)
Piatok (14.00 h SELČ):
Nicolas Kiefer - Rafael Nadal
Philipp Kohlschreiber - David Ferrer
Sobota (13.30 h SELČ):
Philipp Kohlschreiber, Philipp Petzschner - Feliciano Lopez, Fernando Verdasco
Nedeľa (13.30 h SELČ):
Philipp Kohlschreiber - Rafael Nadal
Nicolas Kiefer - David Ferrer
Nominácie:
Nemecko: Philipp Kohlschreiber (25. / 67.), Nicolas Kiefer (47. / 185.), Michael Berrer (65. / 243.), Philipp Petzschner (121. / 107.), kapitán: Patrik Kühnen
Španielsko: Rafael Nadal (2. / 135.), David Ferrer (5. / 273.), Fernando Verdasco (31. / 140.), Feliciano Lopez (34. / 124.), kapitán: Emílio Sanchez
RUSKO - ČESKO
(Moskva, Malá športová aréna Lužniki, antuka v hale, kapacita 6480 divákov)
Piatok (11.00 h SELČ):
Marat Safin - Tomáš Berdych
Igor Andrejev - Radek Štěpánek
Sobota (12.00 h SELČ):
Nikolaj Davydenko, Michail Južnyj - Lukáš Dlouhý, Pavel Vízner
Nedeľa (11.00 h SELČ):
Igor Andrejev - Tomáš Berdych
Marat Safin - Radek Štěpánek
Nominácie:
Rusko: Nikolaj Davydenko (4. vo svetovom rebríčku vo dvojhre, 523. vo štvorhre), Michail Južnyj (11. / 91.), Igor Andrejev (27. / 255.), Marat Safin (87. / 202.), kapitán: Šamil Tarpiščev
Česko: Tomáš Berdych (9. / 113.), Radek Štěpánek (28. / 73.), Lukáš Dlouhý (169. / 14.), Pavel Vízner (bez hodnotenia vo dvojhre / 5.), kapitán: Jaroslav Navrátil
ARGENTÍNA - ŠVÉDSKO
(Buenos Aires, Estadio Parque Roca, antuka vonku, kapacita 14 097 divákov)
Piatok (15.00 h SELČ):
David Nalbandian - Thomas Johansson
Jose Acasuso - Robin Söderling
Sobota (16.00 h SELČ):
Guillermo Caňas, David Nalbandian - Jonas Björkman, Robert Lindstedt
Nedeľa (15.00 h SELČ):
David Nalbandian - Robin Söderling
Jose Acasuso - Thomas Johansson
Nominácie:
Argentína: David Nalbandian (7. / 197.), Juan Monaco (17. / 102.), Guillermo Caňas (24. / 127.), Jose Acasuso (40. / 85.), kapitán: Alberto Mancini
Švédsko: Robin Söderling (39. / 374.), Jonas Björkman (60. / 21.), Thomas Johansson (62. / 89.), Robert Lindstedt (- / 36.), kapitán: Mats Wilander
USA - FRANCÚZSKO
(Winston-Salem, Lawrence Joel Veterans Memorial Coliseum, tvrdý povrch Premier Court v hale, kapacita 14 500 divákov)
Piatok (19.00 h SELČ):
Andy Roddick - Michael Llodra
James Blake - Paul-Henri Mathieu
Sobota (19.30 h SELČ):
Bob Bryan, Mike Bryan - Arnaud Clément, Michael Llodra
Nedeľa (19.00 h SELČ):
Andy Roddick - Paul-Henri Mathieu
James Blake - Michael Llodra
Nominácie:
Spojené štáty americké: Andy Roddick (6. / 742.), James Blake (8. / 198.), Bob Bryan (- /+1.), Mike Bryan (- /+1.), kapitán: Patrick McEnroe
Francúzsko: Richard Gasquet (10. / 45.), Paul-Henri Mathieu (12. / 187.), Michael Llodra (41. / 12.), Arnaud Clément (70. / 11.), kapitán: Guy Forget