Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Streda nad Bodrogom je najlepšia v okrese

TJ ŠM Streda nad Bodrogom – víťaz VI. ligy mužov Juh aj baráže o postup do V. ligy. (Autor: archív FK)
Róbert Andrejov|Publikované 27. jún 2016 o 22:00

Konečné tabuľky súťaží Majstrovstiev ObFZ Trebišov 2015/2016 vo futbale.

VI. liga mužov Sever

Konečná tabuľka

1. Vojčice 22 19 2 1 71:19 59
2. Z. Teplica 22 19 1 2 87:19 58
3. Z. Hradište 22 12 6 4 53:34 42
4. Slivník 22 12 3 7 41:35 39
5. Plechotice 22 9 4 9 51:41 31
6. Nový Ruskov 22 9 3 10 51:41 30
7. Z. Jastrabie 22 9 3 10 55:48 30
8. Trebišov B 22 7 3 12 42:62 24
9. Nižný Žipov 22 7 2 13 47:65 23
10. Roma Sečovce 22 6 2 14 35:57 20
11. Hraň 22 5 2 15 33:88 17
12. Michaľany B 22 1 3 18 27:84 6

VI. liga mužov Juh

Konečná tabuľka

1. Streda n/B 20 17 2 1 73:20 53
2. Malý Horeš 20 15 1 4 84:19 43
3. Boťany 20 12 2 6 50:27 38
4. Svätuše 20 9 3 8 52:38 30
5. Biel 20 8 4 8 36:36 28
6. Leles 20 8 4 8 44:42 28
7. Somotor 20 8 6 6 34:30 27
8. Veľký Kamenec 20 6 8 6 28:29 26
9. Malý Kamenec 20 4 4 12 26:50 16
10. Slov. N. Mesto 20 3 3 14 20:69 12
11. Vojka 20 0 3 17 9:96 3
Po skončení ročníka odpočítali Malému Horešu a Somotoru po 3 body.

Baráž o postup do V. ligy mužov:

1. zápas: Vojčice – Streda nad Bodrogom 3:1

2. zápas: Streda nad Bodrogom – Vojčice 3:1, na strely zo značky PK 5:3

VII. liga mužov Sever

Konečná tabuľka

1. Michaľany C 10 8 1 1 38:8 25
2. Slavoj Sečovce 10 8 1 1 43:18 25
3. Tŕňa 10 6 2 2 44:18 20
4. Dargov 10 4 0 6 15:19 12
5. Vojčice B 10 1 0 9 10:46 3
6. Kysta 10 1 0 9 11:52 3
7. Dvorianky – vylúčené zo súťaže

IV. liga dorastencov skupina A

Konečná tabuľka

1. Slavoj Sečovce 14 13 0 1 64:15 39
2. Nižný Žipov 14 12 0 2 60:15 36
3. Kysta 14 8 1 5 50:45 25
4. Z. Hradište 14 6 1 7 46:40 19
5. Úpor 14 6 1 7 49:57 19
6. Cejkov 14 5 0 9 35:63 15
7. Roma Sečovce 14 3 1 10 28:56 10
8. Plechotice 14 1 0 13 16:57 3
9. Slivník – vylúčený zo súťaže

IV. liga dorastencov skupina B

Konečná tabuľka

1. Boťany 8 7 0 1 40:9 21
2. Dobrá 8 4 0 4 32:25 12
3. Malý Horeš 8 1 0 7 5:43 3

Kvalifikačné stretnutie o majstra okresu v kategórii dorastencov U19:

Boťany – Slavoj Sečovce 4:3

III. liga žiakov skupina A

Konečná tabuľka

1. Michaľany 16 15 1 0 137:8 46
2. Z. Teplica 16 12 0 4 118:44 36
3. Vojčice 16 10 2 4 74:42 32
4. Kuzmice 16 10 1 5 94:44 31
5. Slavoj Sečovce 16 7 2 7 42:49 23
6. Hraň 16 5 3 8 53:96 18
7. Úpor 16 4 1 11 42:91 13
8. Cejkov 16 2 2 12 25:104 8
9. Parchovany 16 1 0 15 17:124 3
10. Dvorianky – vylúčené zo súťaže

III. liga žiakov skupina B

Konečná tabuľka

1. Slov. N. Mesto 12 9 2 1 74:15 29
2. Borša 12 8 1 3 61:30 25
3. Streda n/B 12 7 3 2 36:13 24
4. Tŕňa 12 6 3 3 27:31 21
5. V. Kamenec 12 3 1 8 18:46 10
6. M. Kamenec 12 3 0 9 19:40 9
7. Brehov 12 1 0 11 8:68 3
8. Somotor – odhlásil sa zo súťaže

III. liga žiakov skupina C

Konečná tabuľka

1. Boľ 8 7 1 0 99:11 22
2. Leles 8 5 1 2 39:18 16
2. Trakany 8 5 0 3 26:27 15
4. V. Horeš 8 1 1 6 12:62 4
5. Biel 8 0 1 7 8:66 1
6. Svätá Mária – vylúčená zo súťaže

Finálový turnaj o majstra okresu v kategórii žiakov U15:

Slovenské Nové Mesto – Michaľany 0:4, Boľ – Slovenské Nové Mesto 5:0, Michaľany – Boľ 5:0

Konečná tabuľka

1. Michaľany 2 2 0 0 9:0 6
2. Boľ 2 1 0 1 5:5 3
3. Slov. N. Mesto 2 0 0 2 0:9 0

Autor: Róbert Andrejov

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.