Laziu zachránil remízu Milinkovič-Savič, Bologna sa udrží v Serie A

Bologna oslavuje domáce víťazstvo. (Autor: TASR/AP)
TASR|20. máj 2019 o 22:40

V zápase padlo až šesť gólov.

Serie A 2018/2019 - 37. kolo

Lazio Rím - Bologna FC 1909 3:3 (1:0)

Góly: 14. Correa, 59. Bastos, 80. Milinkovič-Savič - 50. Poli, 51. Destro, 63. Orsolini

RÍM. Futbalisti Lazia Rím remizovali v pondelkovom zápase 37. kola talianskej Serie A s Bolognou 3:3.

V prvom polčase padol jediný gól, domácich poslal do vedenia Correa. Gólová prestrelka sa začala v druhom polčase, v ktorom hostia v priebehu dvoch minút otočili zápas. Vyrovnanie zariadil Bastos, ale už v 63. minúte opäť vyhrávala Bologna.

Domácim zabezpečil aspoň jeden bod v 80. minúte Milinkovič-Savič. Lazio je pred posledným kolom Serie A na 8. mieste, o jeden bod za FC Turín. Dvanásta Bologna sa vďaka bodu na rozdiel nedobehnuteľných štyroch bodov od FC Janov, ktorý sa zatiaľ nachádza na zostupovej 18. priečke.

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Laziu zachránil remízu Milinkovič-Savič, Bologna sa udrží v Serie A