Škriniarov Inter remizoval s Laziom, Juventus vyhral vo Verone

O triumf Juventusu sa v najväčšej miere pričinil Argentínčan Paulo Dybala (uprostred). Dal dva góly. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|30. dec 2017 o 15:25

AC Miláno opäť nevyhralo.

RÍM. V prvom sobotňajšom stretnutí 19. kola talianskej Serie A si Fiorentina a AC Miláno podelili body po remíze 1:1.

Domácich dostal do vedenia v 71. minúte syn trénera Atletica Madrid Diega Simeoneho Giovanni, o tri minúty neskôr zabezpečil hosťom bod striedajúci Hakan Calhanoglu.

Sassuolo potrápilo favorizovaný AS Rím a na Stadio Olimpico remizovalo 1:1. Domáci prišli o dôležité body v boji o titul a na lídra z Neapola ich už strácajú deväť.

Z premiérového triumfu v sezóne sa teší posledné Benevento, ktoré si poradilo s Chievom Verona 1:0. Víťazstvo nováčikovi zabezpečil po sedemnástich prehrách a jedinej remíze Massimo Coda.

Vo večernom atraktívnom stretnutí medzi Interom Miláno a Laziom Rím na štadióne Giuseppeho Meazzu diváci gól nevideli. Slovenský obranca v službách domácich Milan Škriniar odohral celý duel.

Futbalisti Juventusu Turín vo večernom dueli triumfovali vo Verone nad miestnym Hellasom 3:1. Dva góly Juventusu strelil Paulo Dybala, jeden presný zásah pridal Blaise Matuidi.

Za Hellas Verona skóroval niekdajší obranca Juventusu Martín Cáceres. Úradujúci šampión je po víťazstve aktuálne na druhom mieste Serie A, o jeden bod za Neapolom.

31. Pellegrini - 78. Missiroli

Atalanta Calcio - Cagliari Calcio 1:2 (0:2)
Góly:
90.+2 Gomez - 6. Pavoletti, 23. Padoin, ČK: 90.+5 Miangue (Cagliari)

Benevento Calcio - AC Chievo Verona 1:0 (0:0)
Gól:
64. Coda

FC Bologna 1909 - Udinese Calcio 1:2 (1:1)

/za domácich Škriniar celé stretnutie/

Hellas Verona - Juventus Turín 1:3 (0:1)
Góly:
59. Cáceres - 6. Matuidi, 72. a 77. Dybala

/Ľubomír Tupta (Hellas) bol na lavičke náhradníkov/

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Škriniarov Inter remizoval s Laziom, Juventus vyhral vo Verone