Federer ako letisková kontrola, či nový film. Internet reaguje na Djokoviča

Pasová kontrola? Novak Djokovič mal v Austrálii smolu. (Autor: Twitter)
Sportnet|6. jan 2022 o 00:07

Zamietnutie víz pre Novaka Djokoviča sa stalo námetom pre množstvo vtipov.

BRATISLAVA. Donedávna niečo nepredstaviteľné sa stalo realitou. Novak Djokovič, svetová jednotka a obhajca titulu, nepôjde na Australian Open.

Nie je totiž zaočkovaný a od úradov nedostal žiadnu výnimku. Hoci to najskôr vyzeralo, že bude môcť hrať, na letisku v Melbourne strávil osem hodín čakaním, až mu nakoniec úrady zamietli výnimku.

Odvolával sa na to, že má lekárske potvrdenia, že zaočkovaný nie je pre zdravotné dôvody. V prípade, že by mu výnimku uznali, mohol by hrať aj bez vakcinácie. Údajná lekárska výnimka však na letisku nestačila, austrálske úrady mu zamietli víza a bude musieť letieť naspäť.

Internet okamžite zaplavilo množstvo obrázkov, ktoré si robia z celej situácie žarty.

Ako by vraj vyzeralo, ak by sa Novak Djokovič Austrálčanov spýtal, či ho chcú v krajine.

Známa letecká spoločnosť prináša oficiálne posúdenie celej situácie jastrabím okom.

Austrálčania vraj práve oznámili, že natočia pokračovanie filmu s Tomom Hanksom The Terminal. V tomto filme však bude hrať hlavnú úlohu Novak Djokovič a jeho cesta na Australian Open. Majú už aj obálku.

Toto sú vraj ľudia, ktorí stoja za odmietnutím víz pre Novaka Djokoviča. Práve mladíci Alexander Zverev a Daniil Medvedev budú najväčšími favoritmi a dokonca môžu získať aj post svetovej jednotky.

Takto zas mala vyzerať letisková kontrola.

Tento obrázok by mohli ponúkať aj cestovné kancelárie ako reklamu.

Novak Djokovič určite v historických štatistikách po Australian Open nepredbehne Rogera Federera a Rafaela Nadala. Zostanú na dvadsiatich grandslamových tituloch. Takto sa vraj teraz tešia jeho veľkí rivali.

Súvisiace články

Nachádzate sa tu: