Neymar strelil dva góly, Barcelona vyhrala 2:1

Ani Ronaldo, ani Bale gól Osasune nestrelili.
Ani Ronaldo, ani Bale gól Osasune nestrelili. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|14. dec 2013 o 18:03

Real remizoval s Osasunou, ktorá má pred posledným tímom tabuľky náskok len štyri body.

BRATISLAVA. Futbalisti Realu Madrid zaváhali v sobotňajšom stretnutí 16. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División na pôde Osasuny Pamplona, kde uhrali remízu 2:2.

Domáci si však ešte v prvom polčase vypracovali dvojgólový náskok, ktorý Madričania postupne zmazali gólmi Isca a Pepeho. Pamplončania potvrdili, že to na favoritov vedia, keďže v októbri doma remizovali s FC Barcelona 0:0.

Obranca Sergio Ramos dostal v zápase už osemnástu červenú kartu, odkedy pôsobí vo futbalovom Reale Madrid.

"Prvých 20 minút bolo z našej strany veľmi dobrých. Ešte stále nemôžem uveriť, že napriek tomu sme prehrávali 0:2. Navyše sme prišli o vylúčeného hráča. Môj tím však zareagoval vynikajúco a napriek početnej nevýhode dokázal aspoň vyrovnať a získať bod," povedal taliansky tréner Madridčanov Carlo Ancelotti.

Zaváhanie Realu využila Barcelona, tá potvrdila prvé miesto v tabuľke. Aktuálny španielsky master si na Nou Campe poradil s Villarrealom 2:1. O oba góly Kataláncov sa postaral Brazílčan Neymar.

Katalánsky veľkoklub má pred Realom náskok už päť bodov.

FC Barcelona - Villarreal 2:1 (1:0)

Góly: 30. a 68. Neymar (prvý z 11 m) - 48. Musacchio, 71.000 divákov.

Barcelona Vs Villareal 2-1 All Highlights And... by FootballHighlightsHD

Osasuna Pamplona - Real Madrid 2:2 (2:1)

Góly: 16. a 39. O. Riera - 45. Isco, 80. Pepe, ČK: 79. Gato Silva - 44. Sergio Ramos

All Goals Osasuna 2-2 Real Madrid 14-12-2013... by FootballHighlightsHD

Ryao Vallecano - Granada CF 0:2 (0:1)

Góly: 35. Rico, 89. Riki, ČK: 43. Nacho (Rayo), 10.000 divákov.

Málaga - Getafe 1:0 (0:0)

Góly: 75. Roque Santa Cruz

Domov»Futbal»Španielsko»Neymar strelil dva góly, Barcelona vyhrala 2:1