Chelsea otočila zápas s Readingom

TASR|22. aug 2012 o 22:45

Futbalisti Chelsea vyhrali v predohrávanom stretnutí 3. kola anglickej Premier League doma nad Readingom 4:2.

LONDÝN. Futbalisti Chelsea vyhrali v predohrávanom stretnutí 3. kola anglickej Premier League doma nad Readingom 4:2, keď o triumfe rozhodli až v záverečnej desaťminútovke.

Favorizovaní domáci síce išli do vedenia po premenenej penalte Franka Lamparda, ale Reading ešte do polčasu dvoma gólmi otočil vývoj skóre. Dvadsať minút pred koncom Gary Cahill vykresal nádeje "The Blues" a španielsky kanonier Fernando Torres v 81. minúte naklonil misky váh na stranu Chelsea, ktorá tak má po dvoch dueloch na konte plný počet bodov.

Premier League, predohrávka 3. kola:

Chelsea - Reading 4:2 (1:2)

Góly: 18. Lampard z 11m, 69. Cahill, 81. Torres, 90.+ Ivanovič - 25. Pogrebňak, 29. Guthrie