Casillas si pri strete so spoluhráčom zlomil prst na ľavej ruke

(Autor: SITA/AP)
TASR|24. jan 2013 o 08:59

Brankár opustil ihrisko s bolestivou grimasou v tvári a druhý polčas sedel na lavičke s vrecúškom ľadu.

VALENCIA. Brankár Iker Casillas má zlomený prst na ľavej ruke. Oznámil to jeho španielsky futbalový klub Real Madrid s tým, že reprezentačný kapitán bude nútene pauzovať približne mesiac.

"Absolvuje ešte podrobnejšie vyšetrenia u špecialistu, ktorý rozhodne o ďalšom postupe liečby," informuje agentúra AP s odvolaním sa na klubové zdroje.

Casillasa by v bránke "bieleho baletu" počas rekonvalescencie mal nahradiť Adan Garrido.

Casillas pre zranenie nedohral odvetný štvrťfinálový zápas Španielskeho pohára na pôde Valencie.

Majstra sveta a dvojnásobného majstra Európy v 13. minúte pri pokuse odvrátiť odrazenú loptu do bezpečia zranil spoluhráč Alvaro Arbeola.

Dlhoročná opora Realu opustila ihrisko s bolestivou grimasou v tvári, druhý polčas sedel Casillas na lavičke s vrecúškom ľadu na ruke.

Realu po domácom víťazstve 2:0 stačila na postup do semifinále aj remíza 1:1 na štadióne Mestalla.

Domov»Futbal»Španielsko»Casillas si pri strete so spoluhráčom zlomil prst na ľavej ruke