Nedeľa, 5. decembra, 2021Meniny má Oto

Aké súboje uvidíme na turnaji Boj o Bratislavu/TFN Talents?

(Zdroj: TITAN Fight Night)
SvetMMA|22. okt 2021 o 16:59

Hlavný duel prinesie bratislavsko-trnavské derby.

BRATISLAVA. Posledná októbrová sobota bude v hlavnom meste opäť patriť bojovým športom. Na akcii Boj o Bratislavu/TFN Talents diváci uvidia 14 zápasov podľa pravidiel boxu, thaiboxu, K1 a MMA.

V hlavnom zápase si zmerajú sily domáci Andrej Šimkulič z Hanuman Gymu s Lukášom Eliášom z trnavského Spartakus Fight Gymu. Súboj je vypísaný na 3x3 minúty podľa amatérskych pravidiel MMA.

Bojovať uvidíme aj mladé talenty MMA, domáceho Mareka Medovarského, Elinu Tauber či Tomáša Cigánika z SFG. Chýbať nebude ani nestarnúci Tomáš Drábik, ktorý skĺbil spoluorganizovanie turnaja s vlastným zápasom a predstaví sa v disciplíne K1.

Podujatie sa prvýkrát bude vysielať aj prostredníctvom platformy oktagon.tv.

Štartovka

1. Andrej Šimkulič (Hanuman Gym Bratislava) vs. Lukáš Eliáš (SFG Trnava)

MMA 77,1 kg, 3 x 3 min

2. TBA vs. Šimon Bertovič (TFN Gym) 

MMA 70-72 kg, 3 x 5 min

3. Marek Peller (TFC Bratislava) vs. Martin Gruy (TMG team)

BOX 75 kg, 3 x 3 min

4. Sebastián Šimkovič (Cvičisko) vs. Michal Szalay (Aircraft BA)

BOX 75 kg, 3 x 3 min

5. Tomáš Cigánik (SFG Trnava) vs. Michal Garaj (Kings Gym BA)

MMA 70,3 kg, 3 x 3 min

6. Marek Medovarski (Chaos Bratislava) vs. Nino Ondris (Free Fight Club Detva) 

MMA 66 kg, 3 x 3 min

7. Tomáš Drábik (Thaibox Ružinov) vs. Peter Maasz (Siam Gym BA)

K1 75 kg, 3 x 2 min

8. Elina Tauber (Kings Gym Bratislava) vs. Time Belik (Budapest Top Team)

MMA 64 kg, 3 x 3 min

9. Ondrej Macek (BC Holič) vs. Lukáš Kotleba (Cerberos Gym)

Thaibox 76 kg, 3 x 2 min

10. Richard Faktor (Box Club Aircraft) vs. Matúš Skriečka (Cerberos Gym)

BOX 84kg, 3 x 3 min

11. Filip Murgač (Cvičisko) vs. Samuel Škoda (FDM Malacky)

MMA 65,8 kg, 3 x 3 min

Predzápasy

12. Tibor Celko (Kings Gym Bratislava) vs. Michal Hatala (Firegym BB)

Thaibox 71kg, 3 x 2 min

13. Dávid Ligda (Boxerňa Senec) vs. Jakub Martinka (Boxing Team Dubnica)

BOX 71kg, 3 x 2 min

14. Martin Moravčík (Kings Gym Bratislava) vs. Tomáš Kasala (Firegym BB)

Thaibox 88 kg, 3 x 2 min

Súvisiace články