Aj v nedeľu prehra Tatranských vlkov s Petrohradom

SITA|6. nov 2011 o 14:44

Hokejisti Tatranských vlkov prehrali v nedeľňajšom stretnutí Mládežníckej hokejovej ligy (MHL) na domácom ľade v Spišskej Novej Vsi s tímom SKA 1946 Petrohrad 2:3 po samostatných nájazdoch.

SPIŠSKÁ NOVÁ VES.

V sobotu podľahli rovnakému súperovi hladko 0:4. V závere nedeľňajšieho súboja sa pol minúty pred koncom riadneho hracieho času postaral o vyrovnanie na priebežných 2:2 Jaroslav Šaršok, a keďže v predĺžení gól nepadol, rozuzlenie priniesli až samostatné nájazdy. Rozhodujúci z nich premenil hosťujúci Jurij Skvorcov.

Výsledok - nedeľa:

Tatranskí vlci - SKA 1946 Petrohrad 2:3 po sam. nájazdoch (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 40. Richard Mráz (Jank), 60. Šaršok (O. Nedvěd) - 18. Skvorcov (Akaťov, Šalberov), 52. Akaťov (Skvorcov), rozhodujúci sam. nájazd Skvorcov