Valencia opäť v hre o titul

SITA|27. nov 2005 o 11:17

VALENCIA 27. novembra (SITA, AP) - Futbalový útočník David Villa a stredopoliar Fabio Aurelio zabezpečili Valencii víťazstvo 2:0 nad Celtou Vigo. Dotiahli tak svoj tím na štvrté miesto španielskej Primera ...

VALENCIA 27. novembra (SITA, AP) - Futbalový útočník David Villa a stredopoliar Fabio Aurelio zabezpečili Valencii víťazstvo 2:0 nad Celtou Vigo. Dotiahli tak svoj tím na štvrté miesto španielskej Primera Division. Villa, ktorý strelil proti Slovákom svoj prvý reprezentačný gól, vypálil v 73. minúte tvrdú strelu po zemi a tá skončila v sieti. Druhý gól pridal o šesť minút brazílsky krajný stredopoliar Fabio Aurelio akrobatickou hlavičkou v páde. Bielo-čierni sa tak o bod dostali pred Real Madrid, ktorý má v nedeľu na programe zápas so San Sebastianom. Majstri Španielska z roku 2004 sú tak opäť v hre o titul, keď na vedúcu Barcelonu strácajú tri body. Od tej sa však očakáva, že v nedeľu rozdrví trápiaci sa San Sebastian.