Štvrtok, 16. septembra, 2021Meniny má Ľudmila

V kempe Nashvillu až sedem Slovákov

Sportnet|10. sep 2001 o 00:00

NASHVILLE - Rekordný počet Slovákov sa zapojí do prípravného kempu hokejového klubu NHL Nashville Predators. Zajtra sa v nashvillskom centre Centennial Sportsplex budú hlásiť až siedmi slovenskí hokejisti: center Martin Bartek (v minulej sezóne New ...

NASHVILLE - Rekordný počet Slovákov sa zapojí do prípravného kempu hokejového klubu NHL Nashville Predators. Zajtra sa v nashvillskom centre Centennial Sportsplex budú hlásiť až siedmi slovenskí hokejisti: center Martin Bartek (v minulej sezóne New Orleans, ECHL), praví krídelníci Vladimír Országh (Djurgaarden) a Marián Cisár (Nashville), obrancovia Miroslav Ďurák (Sherbrooke/Acadie-Bathurst, QMJHL), Tomáš Slovák (Košice), Richard Lintner (Nashville) a brankár Ján Lašák (Milwaukee, IHL).

Ešte v ten deň ich čakajú vstupné zdravotné testy a previerky fyzickej pripravenosti. Okrem toho ich budú aj fotografovať. V stredu už vykorčuľujú všetci účastníci kempu na ľad. Prvý prípravný zápas pred novou sezónou odohrajú predátori v sobotu 15. septembra proti Chicagu. Podľa odborníkov by v prvom mužstve Nashvillu nemali chýbať predovšetkým Vladimír Országh, Marián Cisár a Richard Lintner. (sita)

Súvisiace články