Turnaj ATP Masters Series v Miami - Hrbatý vypadol - 5

SITA|23. mar 2007 o 21:07

MIAMI 23. marca (SITA) - Slovenský tenista Dominik Hrbatý po voľnom žrebe v 1. kole hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ATP Masters Series Sony Ericsson Open (dotácia 3,45 milióna USD, tvrdý povrch vonku) ...

MIAMI 23. marca (SITA) - Slovenský tenista Dominik Hrbatý po voľnom žrebe v 1. kole hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ATP Masters Series Sony Ericsson Open (dotácia 3,45 milióna USD, tvrdý povrch vonku) v americkom Miami ako dvadsiaty druhý nasadený prehral s Francúzom Michaelom Llodrom vo dvoch setoch za 65 minút 3:6, 2:6 a s turnajom sa rozlúčil. Dvadsaťdeväťročný Bratislavčan prehral tretí zo štyroch vzájomných zápasov s momentálne 76. hráčom rebríčka ATP. Hrbatý v súboji s Llodrom nedokázal súperovi vziať ani jedno z podaní, keď sa nedostal k ani jednému brejkbalu. Naopak v prvom sete raz a v druhom dvakrát svoj servis prehral.

Hrbatému sa po februárovom návrate na dvorce po zlomenine kostičky na ľavej ruke veľmi nedarí. Zo šiestich vystúpení dokázal zdolať len Omara Bahrouzyana zo SAE. V Rotterdame podľahol Nemcovi Florianovi Mayerovi 6:7 (5), 6:2, 5:7, v Dubaji v 2. kole Švédovi Robinovi Söderlingovi 3:6, 5:7, v Indian Wells Rusovi Teimurazovi Gabašvilimu 5:7, 3:6 a na challengeri v Sunrise Talianovi Potitovi Staracemu 6:7 (5), 2:6.

Výsledky piatkových zápasov 2. kola dvojhry na turnaji ATP Masters Series v Miami (dotácia 3,45 mil. USD, tvrdý povrch):