Na snímke je slovenská tenistka Renáta Jamrichová.
Na snímke je slovenská tenistka Renáta Jamrichová. (Autor: TASR)
Sportnet|29. mar 2024 o 15:00

Juniorská víťazka Australian Open vyradila už druhú slovenskú tenistku na turnaji v Egypte.

W15 Šarm aš-Šajch 2024

Dvojhra - štvrťfinále:

Renáta Jamrichová (SR) - Salma Drugdová (SR) 5:7, 6:4, 6:1

ŠARM AŠ-ŠAJCH. Slovenská tenistka Renáta Jamrichová postúpila na turnaji ITF v egyptskom meste Šarm aš-Šajch do semifinále.

Juniorská víťazka Australian Open zdolala vo štvrťfinále krajanku Salmu Drugdovú v troch setoch 5:7, 6:4, 6:1.

Mladú slovenskú tenistku čaká v boji o finále 15-ročná česká súperka Alena Kovačková, ktorá postúpila po skreči súperky za stavu 3:2 v prvom sete.

Jamrichová tak zdolala aj druhú slovenskú tenistku na turnaji, ktorý sa hrá na tvrdom povrchu a jeho celková dotácia je 15-tisíc dolárov. V prvom kole Katarína Strešnáková zápas za stavu 2:6, 1:4 skrečovala.

Domov»Tenis»Jamrichovú strata prvého setu nerozhodila a zápas otočila, je už len krôčik od finále