Nedeľa, 25. júla, 2021Meniny má Jakub, Timur

Tenis: Polícia zatkla brata Moniky Selešovej za jazdu pod vplyvom alkoholu

TASR|28. dec 2001 o 20:50

Sarasota 28. decembra (TASR) - Polícia vo floridskom meste Sarasota zatkla staršieho brata americkej tenistky Moniky Selešovej Zoltána za jazdu pod ...

Sarasota 28. decembra (TASR) - Polícia vo floridskom meste Sarasota zatkla staršieho brata americkej tenistky Moniky Selešovej Zoltána za jazdu pod vplyvom alkoholu.

Zoltánovi Selešovi priťažilo i to, že svoju jazdu zavŕšil zdemolovaním dopravnej značky, nárazom do stromu a napokon svoje auto prevrátil. Tridsaťšesťročného Seleša museli z poškodeného auta vyslobodiť až privolaní záchranári.

Polícia ho obvinila z jazdy pod vplyvom alkoholu a z poškodenia cudzieho majetku. Sudca stanovil kauciu za jeho prepustenie na 500 dolárov.

Účastníčkou dopravnej nehody sa 5. decembra stala i samotná Monika Selešová. Dvadsaťosemročná tenistka narazila so svojím športovým automobilom do pickupu, ktorého vodička jazdila pod vplyvom alkoholu a skrížila jej cestu. Selešovú a jej 69-ročnú matku previezli po nehode do nemocnice, z ktorej ich po krátkom ošetrení prepustili.

Súvisiace články