FC Turín.
FC Turín. (Autor: TASR)
TASR|23. feb 2019 o 21:20

Presadil sa aj Pellegrini.

RÍM. Futbalisti AS Rím zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 25. kola najvyššej talianskej súťaže na ihrisku Frosinone 3:2.

Domáci išli do vedenia už v 5. min zásluhou Camilla Ciana, ale hostia otočili stav vo svoj prospech v priebehu dvoch minút. Po polhodine hry vyrovnal bosniansky kanonier Edin Džeko a už o minútu neskôr strelil vedúci gól Rimanov Lorenzo Pellegrini.

Hráči Frosinone sa nevzdali a dočkali vyrovnania po presnom zásahu Andreu Pinamontiho z 80. min, ale z troch bodov sa napokon tešili hostia - v nadstavenom čase rozhodol svojím druhým gólom v zápase Džeko.

Futbalisti FC Turín zvíťazili v úvodnom sobotňajšom zápase 23. kola talianskej Serie A nad Atalantou Bergamo 2:0.

Serie A 2018/2019 - 25. kolo - sobota:

FC Turín - Atalanta Bergamo 2:0 (1:0)

Góly: 42. Izzo, 46. Falque

Frosinone - AS Rím 2:3 (1:2)

Góly: 5. Ciano, 80. Pinamonti - 30. a 90.+ Džeko, 31. Lorenzo Pellegrini

Domov»Futbal»Taliansko»Futbalisti FC Turín zvíťazili v talianskej lige nad Atalantou, AS Rím rozhodol o výhre v závere