Pondelok, 18. októbra, 2021Meniny má Lukáš

Šéfa Spartaka Trnava Grigovo angažmán v Liberci prekvapilo

SITA|15. dec 2003 o 11:52

TRNAVA 15. decembra (SITA) - Správa o tom, že Stanislav Griga sa stal novým kormidelníkom Slovana Liberec, vedenie Spartaka Trnava zaskočila. Štyridsaťdvaročný tréner bol totiž najvážnejším adeptom na post trnavského hlavného kouča a v pondelok už malo pr

ísť len k podpísaniu kontraktu. "Vedeli sme, že pán Griga rokuje aj s inými klubmi. Informácia, že ide do Liberca, je pre mňa novinkou," reagoval prezident Spartaka Jozef Bachratý, ktorý bol správou o Grigovom angažmáne v Liberci dosť zaskočený.

Podľa predchádzajúcich vyjadrení vedenia Trnavy i samotného Stanislava Grigu bolo takmer isté, že ambiciózny kormidelník bude v jarnej časti Corgoň ligy sedieť na lavičke Spartaka. Obe strany deklarovali, že našli dohodu v záležitostiach bezprostredne týkajúcich sa fungovania mužstva. Spolupráca Grigu s Trnavou mala byť zmluvne dotiahnutá do konca v pondelok 15. decembra.

Spartak ostal bez kormidelníka po 15. kole jesennej časti Corgoň ligy, keď dovtedajší tréner Miroslav Svoboda, ktorý prišiel do Trnavy v lete a s klubom podpísal dvojročný kontrakt, požiadal vedenie o uvoľnenie z funkcie. V zápasoch 16. a 17. kola viedol mužstvo športový riaditeľ Stanislav Jarábek, stretnutie 18. kola s AS Trenčín preložila ligová komisia Slovenského futbalového zväzu (LK SFZ) na 3. marca 2004. V neúplnej tabuľke jesennej časti Corgoň ligy patrí Spartaku Trnava 4. miesto s 25 bodmi zo 17 zápasov (bilancia 7 - 4 - 6).

Súvisiace články