Rybáriková nestačila v Osake na Tanasugarnovú

SITA|12. okt 2010 o 09:24

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková ukončila svoje účinkovanie na turnaji WTA Tour HP Japan Women´s Open Tennis v Osake už v 1. kole, v ktorom prehrala s Tamarine Tanasugarnovou z Thajska vo dvoch setoch za 98 minút 2:6, 5:7.

OSAKA.

Rybárikovej, ktorá sa tento týždeň vrátila v rebríčku WTA Tou do prvej stovky, nevyšiel úvod zápasu. Tanasugarnová ju brejkla už v druhej hre a aj keď Slovenka ešte vzala súperke podanie a znížila na 2:3, ďalší priebeh prvého setu už patril Thajčanke.

V druhom dejstve síce Rybáriková viedla po brejku už 3:1, potom však Tanasugarnová šnúrou štyroch gemov otočila na 5:3. Slovenka sa ešte pozviechala, zobrala thajskej hráčke podanie a vzápätí pri svojom servise vyrovnala. V dvanástej hre však Rybáriková opäť zaváhala, čím prehrala aj celý zápas.