Streda, 27. októbra, 2021Dnes je Deň černovskej tragédie, Meniny má Sabína

Podľa trénerov bude majstrom Nemecka Bayern

TASR|20. jan 2003 o 10:44

Hamburg 20. januára (TASR) - Väčšina futbalových trénerov nemeckých prvoligových klubov si myslí, že majstrovský titul v sezóne 2002/2003 získa Bayern ...

Hamburg 20. januára (TASR) - Väčšina futbalových trénerov nemeckých prvoligových klubov si myslí, že majstrovský titul v sezóne 2002/2003 získa Bayern Mníchov. V ankete pred začiatkom jarnej časti Bundesligy takýto názor vyslovilo až 12 trénerov z 18, vrátane kormidelníka Bayernu Ottmara Hitzfelda.

Tréneri Herthy Berlín (Huub Stevens) a TSV Mníchov 1860 (Peter Pacult) si myslia, že šancu na obhájenie titulu má ešte aj Borussia Dortmund a iba tréner Bielefeldu Benno Möhlmann favorizuje Dortmund pred Bayernom. Zvyšní traja tréneri sa odmietli k tejto téme vyjadriť.

"Získať titul majstra je naša povinnosť," skonštatoval Ottmar Hitzfeld z Bayernu. Jeho zverenci prezimovali po jeseni na prvom mieste s náskokom šiestich bodov pred Dortmundom a Brémami. Štvrté Schalke stráca už jedenásť bodov. Jarná časť Bundesligy sa začína tento týždeň v sobotu.

mr go

Súvisiace články