Nóri si upevnili druhú priečku, Kazachstan rozhodol až v závere

Ilustračná fotografia.
Ilustračná fotografia. (Autor: TASR/AP)
TASR|15. apr 2022 o 15:20 (aktualizované 15. apr 2022 o 18:03)

Piatkové výsledky I. divízie MS hráčov do 18 rokov.

PIEŠŤANY. Hokejisti Kazachstanu si na turnaji I. divízie MS do 18 rokov v Piešťanoch pripísali druhé víťazstvo. V piatkovom zápase zdolali rovesníkov z Japonska 4:3, keď víťazný gól strelili tri minúty pred koncom.

Na druhé miesto tabuľky sa posunuli Nóri, ktorí deklasovali Francúzov 6:1. Dôležitý krok k víťazstvu spravili už v prvej tretine, v ktorej štyrikrát skórovali. Na konte majú deväť bodov, teda o tri viac než Francúzi či Kazachstan.

I. divízia MS v hokeji do 18 rokov 2022:

Kazachstan - Japonsko 4:3 (0:2, 1:0, 3:1)

Góly: 28. Kitarov, 42. Logvin, 48. Ospanov, 57. Nurlan - 8. Ušio, 19. Suzuki, 53. Ušio

Nórsko - Francúzsko 6:1 (4:1, 1:0, 1:0)

Góly: 4. Bakke Olsen, 7. Bakkevig, 11. Wold, 14. Vesterheim, 28. Johnsen, 56. Haugen - 13. Baillard

Tabuľka I. divízie MS v hokeji U18 2022

Domov»Futbal»Reprezentácie»Nóri si upevnili druhú priečku, Kazachstan rozhodol až v závere