Bratislavský Inter v premiére v českej NBL prehral v Plzni

SITA|28. sep 2011 o 21:16

Výsledok stredajšieho zápasu 1. kola najvyššej českej mužskej basketbalovej súťaže Mattoni NBL.

Basketbalisti bratislavského Interu svoj prvý súboj v najvyššej českej súťaži prehrali o päť bodov.

PLZEŇ. Basketbalisti bratislavského Interu začali svoj prvý súboj v najvyššej českej súťaži zle, keď hneď v úvode zaostávali 2:9. Vedenia sa nakrátko ujali v 16. min po Becklesovej dvojke (35:33), no potom sa im to už do konca súboja nepodarilo.

Plzeň vstúpila do druhého polčasu 13-bodovou šnúrou, ktorou si utvorila bezpečný 20-bodový náskok 56:36 v 27. minúte. Hostia však nezložili zbrane, v úplnom závere súboja znížili na rozdiel troch bodov (83:86), no na cenné víťazstvo už nedosiahli.

ico

Výsledok stredajšieho zápasu 1. kola českej mužskej basketbalovej súťaže Mattoni NBL:

BK Loko Interconex Plzeň - Inter Bratislava 88:83 (24:23, 19:13, 22:13, 23:34)

Najviac bodov: L. Tóth 21, Kovanda 17, Pecka 13 - Bridgewaters 27, Beckles 12, Kucsa 11

TH: 45/26 - 36/30, fauly: 32 - 33, trojky: 4 - 5, rozhodovali: Vyklický, V. Galajda, Baloun

Domov»Halové športy»Basketbal»Bratislavský Inter v premiére v českej NBL prehral v Plzni