NIKÉ FUTSAL EXTRALIGA

4.kolo NFE: Lučenec sa na futsalovú Ligu Majstrov naladil víťazstvom proti Leviciam

19. okt 2024 o 15:36

Obhajcovi z Lučenca generálka na zápasy UEFA Futsal Champions League vyšla, Levice zdolal 6:0.

V sobotu je na programe ešte derby o Bratislavu, keď Pinerola vyzve 4FSC FTVŠ UK, zápas košického Podpor Pohybu proti Novým Zámkom dohrajú v decembri, dôvodom bola obsadenosť maximálne vyťaženej Starej Jazdiarne.

MIMEL v aktuálnej sezóne nestratil ani bod, už v stredu ho v ARENE čaká prvý zápas v hlavnom kole futsalovej Ligy Majstrov majster Fínska - Akaa Futsal. Vo štvrtok nastúpia zverenci Mariána Berkyho proti Georgians Tbilisi z Gruzínska, po dni voľna ich v sobotu čaká veríme postupový duel proti majstrovi Malty Luxol St. Andrews, ktorý je najväčším favoritom na postup z lučeneckej 7. skupiny.

Hostia odolávali v lučeneckej ARENE do dvanástej minúty, kedy MIMEL strelil dva góly. Zápasový účet otvoril Vrábel, na 2:0 zvýšil Marcilio. Rovnaký hráč strelil aj tretí gól, na polčasových 4:0 zvýšil legionár Bosny a Hercegoviny Vuletić. V druhom polčase sa strelecky presadili Romero Molero a účet uzatvoril šesť minút pred koncom svojim druhým gólom Vrábel.

4.kolo Niké Futsal Extraligy:

MIMEL LUČENEC - Futsal Team LEVICE 6:0 (4:0)
⚽️ 12. a 34. Vrábel, 12. a 16. Marcilio, 18. Vuletić, 28. Romero Molero. ŽK: -, Rozhodcovia: Behančín - Charbuliak, delegát: Kuspán - 200 divákov

MIMEL: Kušnír M. (Mičuda T.) - Romero Molero J.J., Leovski I., Fehérvári A. (C), Greško R., Vrábel A., Belaník M., Da Costa Lira R-F., Alves Da SIlva M.M., Vuletić L., Marík M., Varšo M., tréner: Berky Marián
Levice: Bielik E. (Jakubík D.) - Rakica V. (C), Jakubík S., Dolník T., Drozdov I., Solárik A.M., Bielik T., Bielik M., tréner: Churý Milan