Samuel Baláž

Samuel Baláž na európskej olympijskej kvalifikácii v Szegede.
Titanilla Bőd09.05.20246
Rozplynula sa aj posledná nádej. Slovensko nebude mať na olympiáde rýchlostného kanoistuSamuel Baláž skončil v Szegede na štvrtom mieste.
Samuel Baláž a Denis Mysák po pretekoch na Zemníku.
Titanilla Bőd28.04.2024
Nie som svetový hráč, na kvalifikáciu pôjdem s malou dušičkou, vravel víťaz v K1Samuel Baláž zdolal na kilometri Denisa Myšáka.
28.04.2024
Baláž zavŕšil víkend druhým víťazstvom, najrýchlejší bol aj na trati 1000 mVo finále zdolal Denisa Myšáka.
28.04.2024
Kanoista Samuel Baláž
27.04.2024
Baláž a Pecsuková zvíťazili v kvalifikačných pretekoch K1 na 500 mBaláž zdolal Myšáka o 4 stotiny.
27.04.2024
Na snímke kanoisti zľava Adam Botek a Csaba Zalka pózujú počas brífingu pred prvými kvalifikačnými pretekmi (27. – 28. apríl) a olympijskou kvalifikáciou Szegede v lodenici Športového centra polície v Areáli rýchlostnej kanoistiky na bratislavskom Zemníku v utorok 23. apríla 2024. Na Zemníku sa budú v júni konať majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov. FOTO TASR - Jakub Kotian

Titanilla Bőd27.04.2024
Vyhrotená rivalita, presvedčivý náskok. Nový dvojkajak vyhral o pol lodeInternú kvalifikáciu na K2 500 metrov vyhrali Csaba Zalka a Adam Botek.
V popredí slovenský štvorkajak -Samuel Baláž, Denis Myšák, Csaba Zalka a Adam Botek.
Titanilla Bőd25.08.20234
Štvorkajak nebude po 28 rokoch na olympiáde. Slovenská loď nepostúpila na MS do fináleDo Paríža sa kvalifikuje iba desať lodí.
Titanilla Bőd22.08.2023
Jediná možnosť a žiadna šanca na reparát. Štvorkajak čakajú kľúčové pretekyV stredu sa začínajú majstrovstvá sveta v rýchlostnej kanoistike.
Štvorkajak na Európskych hrách.
Titanilla Bőd22.06.2023
Čo sa deje s našou vlajkovou loďou? Stratila sa v tmavej izbe a tá je čoraz väčšiaŠtvorkajak sa na Európskych hrách nedostal do finále.
Štvorkajak v zložení Samuel Baláž (spredu), Denis Myšák, Csaba Zalka a Adam Botek
21.06.2023
Mužský štvorkajak nenadviaže na úspech z Minsku. Do finále sa neprebojovalZa víťaznými Nemcami zaostal o takmer sekundu.
21.06.2023
Alexander Slafkovský.
19.06.2023
Beňuš zabojuje na Európskych hrách o popredné priečky. Ambície má aj Grigar či MintálováNa Európskych hrách môže zaujať aj Zuzana Paňková.