Pokuty či zaváhanie Sagana idú bokom. Slovenský tím dosiahol veľký úspechV druhej etape bol najrýchlejší Brit Mark Cavendish.
Mark Cavendish.
02.04.2024
Problémy Cavendisha pretrvávajú. Jeho program prejde zmenami, hovorí tímPrebiehajúca sezóna je pre britského cyklistu pravdepodobne posledná.
02.04.2024
Belgický cyklista Jasper Philipsen vyhral 2. etapu na pretekoch Tirreno - Adriatico 2024.
05.03.2024
Cavendish mal problémy, Froome spadol. Najlepší šprintér sezóny to v závere vzdalJasper Philipsen dosiahol prvé víťazstvo v roku 2024.
05.03.2024
Peter Sagan a Mark Cavendish na Tour de France 2021.
Miloslav Šebela01.03.20246
Sagan dojal svojou predpoveďou Cavendisha. Toto ma zahrialo pri srdci, vraví BritPre mňa je Sagan legenda, vraví britský šprintér.
24.02.2024
Cavendish nenastúpil na predposlednú etapu v Abú Zabí, dôvodom sú zdravotné ťažkostiNajbližšie preteky absolvuje na Tirreno-Adriatico, Miláno-Turín, Bruggy-De Panne a Scheldeprijs.
24.02.2024
Slovenský cyklista Peter Sagan.
26.11.20231
Sagan ovládol charitatívne podujatie, triumfoval pred Pogačarom či CavendishomVýťažok z podujatia poputuje na charitatívne účely.
26.11.20231
Slovenský cyklista Peter Sagan za Tadejom Pogačarom počas kritéria v Saitame.
Miroslav Kováčik05.11.20233
Sagan bol príliš aktívny. V závere mu došli sily, no udržal si pódiumVíťazom sa stal Slovinec Tadej Pogačar.
Miroslav Kováčik29.10.2023
Pred rokmi by to bolo sci-fi. Sagan rozbiehal špurt veľkému rivaloviSagan vyhral na kritériu v Singapure bodovaciu súťaž.
Britský cyklista Mark Cavendish vyhral záverečnú 21. etapu pretekov Giro d'Italia 2023.
Miroslav Kováčik04.10.20232
Cavendish si nechal poradiť od detí. Rozhodnutie zmenil, aby to neskôr neľutoval Britský cyklista si predĺži kariéru o jednu sezónu.
Mark Cavendish po páde počas Tour de France.